reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny oszaleje, od 4 godzin mam regularne, raz na 2-3 minuty klucia, przeszywajace, od okolicy pępka, może trochę ponizej, I idą w dół w podbrzusze.... Nie zwijaja mnie z bólu, ale nie są to lekkie klucia w boku lub rozciąganie. Leżę. Wzięłam no spe. I boję się jak Cholera
W okolicy pępka to moze jelita. Zaparcia nie masz??
 
reklama
Dziewczyny,
Ja juz po wizycie :)
Na razie wszystko jest dobrze, plamieniem mam sie w ogole nie przejmowac, bo wg mojej doktor takie mikroskopijne jak u mnie moze sie czasem zdarzac :)
Dzis sie okazalo ze Kropek mega urosl i termin z USG przesunie sie chyba z 4/12 na listopad [emoji5]
Mamy juz prawie 5 cm i w srode jestesmy juz zapisani na USG genetyczne [emoji16]
Ooooooooo!!!!!! 5 centymetrów woooww !![emoji8][emoji8][emoji7][emoji7][emoji173][emoji173] to będzie duży dzidź[emoji173]
 
My już w domku :). Nazarlam się na tej komuni, że pomiary cukru odpuściłam całkowicie. Miałam dyspense od doktorki. Basen zaliczony, bo cytologię zrobi mi następnym razem. Ogólnie to szczęśliwi jesteśmy, że dzidzia pęknie rośnie. Pani doktor po sprawdzeniu cukrów mimo że zgrzeszyłam kilka razy powiedziała ze nie jest źle i oby tak dalej :). Następna wizyta 28 maja u certyfikowanej pani doktor. A potem 8 czerwca.
I mam tutaj pytanie.... Skoro mam skierowanie na te genetyczne z racji wieku to rozumiem ze ta wizyta ( test PAPA i usg ) są w pełni darmowe tak?


A mówiłaś doktorowi, że masz takie okropne mdłości? Są jakieś leki chamujace wymioty, może by pomogły?

Temperatura wody w kąpieli 37 * powinna mieć. Nie wolno gorących kąpieli ani sauny.

My do obecnej wizyty wstrzymaliśmy się całkowicie. Teraz sobie pozwolimy ale na pewno nie za często :p. Pani doktor już poprzednio wyraziła zgodę, ale baliśmy się oboje. Ze względu na poronienie i poprzednia ginekolog co syna prowadziła zabroniła. Ale uważam, ze jeśli jest ochota i potrzeba to można. Bez maratonów raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Ty będziesz szczęśliwa to i dzidzia będzie ;)

Super! To chyba pierwsza zaczniesz etap rozpakowywania na grudniówkach ;)
Pytalam o to - są całkowicie refundowane :)
 
Witam zycze dzis wszystkim udanych imprez ;) ja tez mam dzis komunie ale jak tam wysiedze to nie wiem mam nadzieje ze dostane apetyt i bede sie obzerac haha :D
Az sie wierzyc nie chce ze juz za niedlugo bedziemy konczyc pierwszy trymestr :) a niektorym z was zostalo juz baaardzo nie duzo.
 
reklama
Ale się wczoraj zdenerwowałam, wyszłam z domu i się bałam do niego wejść, bo babka mojego męża zmarła, siedziałam chyba z 3 godziny przed domem, mąż i mały że mną. Dopiero jak lekarz przyjechał żeby kartę zgonu wypełnić to weszłam. Masakra A ja z tych bojaźliwych w tym temacie i teraz się boję w domu sama zostać, na szczęście mąż sobie tydzień urlopu załatwił.
 
Do góry