reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@motylkowelove ja mam 0.4 claxane tez mi zakazal lekarz zamiennikow ale nie mam na razie z tym problemów nie odczuwam nic jakos na razie. Tez na razie w to wszystko nie dowierzam niech sie dzieje jak najlepiej u nas wszystkich:) a zastrzyki tez robie sama nawet nieźle idzie na szczescie:)
 
reklama
@motylkowelove ja mam 0.4 claxane tez mi zakazal lekarz zamiennikow ale nie mam na razie z tym problemów nie odczuwam nic jakos na razie. Tez na razie w to wszystko nie dowierzam niech sie dzieje jak najlepiej u nas wszystkich:) a zastrzyki tez robie sama nawet nieźle idzie na szczescie:)

A to ja skutków tego też nie mam :) tylko dostepność leku jest masakra na hurtowniach braki mało sprowadzaja maja pełno neoparinu bo im nie schodzi i chca wciskać
 
Mnie na prenatalnym w pierwszej ciąży lekarz powiedział ze na 80%bede miala córkę i sue sprawdziło a teraz mam przeczucie ze będzie synuś
 
My już w domku :). Nazarlam się na tej komuni, że pomiary cukru odpuściłam całkowicie. Miałam dyspense od doktorki. Basen zaliczony, bo cytologię zrobi mi następnym razem. Ogólnie to szczęśliwi jesteśmy, że dzidzia pęknie rośnie. Pani doktor po sprawdzeniu cukrów mimo że zgrzeszyłam kilka razy powiedziała ze nie jest źle i oby tak dalej :). Następna wizyta 28 maja u certyfikowanej pani doktor. A potem 8 czerwca.
I mam tutaj pytanie.... Skoro mam skierowanie na te genetyczne z racji wieku to rozumiem ze ta wizyta ( test PAPA i usg ) są w pełni darmowe tak?

Ja mam dosyć mdłości ... ciągle bym jadła , a za chwile znowu to samo mdli i mdli i juz jestem cała oberwana żebra bolą aż :< i głowa już mnie boli od żołądka :/ cieszę sie ze są objawy i z dzidzią ok , ale męczą okropnie i nie jestem w stanie nic w domu porobić i az mnie trafia , bo taki bajzel
A mówiłaś doktorowi, że masz takie okropne mdłości? Są jakieś leki chamujace wymioty, może by pomogły?
Nie wiedzialam ze juz nie wolno, a ja pupe mocze codziennie... Musze to zmienic.
Temperatura wody w kąpieli 37 * powinna mieć. Nie wolno gorących kąpieli ani sauny.
A jak z seksem u Was? Chodzi mi o ciaze oczywiscie jakie macie do tego podejscie.
My do obecnej wizyty wstrzymaliśmy się całkowicie. Teraz sobie pozwolimy ale na pewno nie za często :p. Pani doktor już poprzednio wyraziła zgodę, ale baliśmy się oboje. Ze względu na poronienie i poprzednia ginekolog co syna prowadziła zabroniła. Ale uważam, ze jeśli jest ochota i potrzeba to można. Bez maratonów raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Ty będziesz szczęśliwa to i dzidzia będzie ;)
Dziewczyny,
Ja juz po wizycie :)
Na razie wszystko jest dobrze, plamieniem mam sie w ogole nie przejmowac, bo wg mojej doktor takie mikroskopijne jak u mnie moze sie czasem zdarzac :)
Dzis sie okazalo ze Kropek mega urosl i termin z USG przesunie sie chyba z 4/12 na listopad
emoji5.png

Mamy juz prawie 5 cm i w srode jestesmy juz zapisani na USG genetyczne
emoji16.png
Super! To chyba pierwsza zaczniesz etap rozpakowywania na grudniówkach ;)
 
Mam tak samo tylko mnie zmeczenie straszne trapi .jak bym nie wiem co robila ,nie mam sily ogarnac chalupe.
Ja to samo, Jeszcze mam remont a za dwa tygodnie komunię syna. Jak jestem zmeczona to jestem taka wkurzona, ze nawet jak ktos cos do mnie mówi to mnie to irytuje ze muszę odpowiadać[emoji23][emoji22]
 
Już nie wiem co gorsze mogłabym zwrócic moze by było lżej a tak to nie da rady :/ w nosie mam czekam na małża niech sprzata nie mam siły ;p nie bede dziecka męczyć :)
Ja nawet nie umiem wymiotować. Dzisiaj byliśmy na placku po węgiersku w restauracji z synami i tak mi sie zrobilo niedobrze ze uciekalam z restauracji. Ale nie zwymiotuje bo nie umiem[emoji23][emoji23]
 
reklama
Jesli bez miesa to moze byc ryz z jablkami i bita smietana :D albo makaron z jablkami hmm nalesniki z serem, pierogi z owocami lub serem albo ruskie ;) a moze jakas ryba? Salatka jarzynowa albo racuchy z jablkiem i bananem :) tyle jak narazie mi przychodzi do glowy.
Ruskie za mna chodzą a wręcz biegają[emoji23] już mężowi dziś mówiłam. Jutro chyba zrobie albo w poniedziałek. Bo jeszcze mam smaczka na młode ziemniaczki [emoji7]
 
Do góry