reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

U mnie zlecil żelazo od wynikow hemoglobina 11.5 i hematokryt 34.1. Mam nadzieje ze nie pomylilam nazw.

Dzis drugi dzien nie wzielam zelaza i czuje sie jeszcze gorzej wiec dzis jeszcze wezmę i juz nie bede robic eksperymentow.
 
reklama
Hej jak tam po długim weekendzie. Moje noce ciut lepiej ale w dzień ciężko. Mam straszne zadyszki, duszno mi. Noga która puchnie niestety też boli :( W środę lekarz zobaczymy
 
Hej jak tam po długim weekendzie. Moje noce ciut lepiej ale w dzień ciężko. Mam straszne zadyszki, duszno mi. Noga która puchnie niestety też boli :( W środę lekarz zobaczymy

Sypiemy sie powoli;) Mnie bola biodra tak jak po dlugiej jezdzie na rowerze. Wieczorem kiedy wstaje z pozycji lezacej siedzacej.
Macica juz uciska na wszytko cos sie da a do tego mam zatkane zatoki. W przyszłym tygodniu zrobie morfologie i mocz i zobaczymy co tam sie dzieje.
 
Witam w poniedziałek. My pierwszy raz od dawna zaszalelismy i spalismy do 10. Szok. Ja śpię ostatnio dobrze lub za dobrze. Jak wcześniej wstawiam nawet 5 razy w nocy tak teraz coraz mniej dziś tylko raz..
Od dwóch dni zaczynam dziwnie się zachowywać. Nie mogę znaleźć swojego miejsca Po bolewa mnie brzuch (skurcze) nie mogę siedzieć ani leżeć tylko snuje się po mieszkaniu. Lub 'chodzę - bujam" się w jednym miejscu.
 
Cześć przyszłe mamusie, mogę się przytulić do Was? Termin mam na 12 grudnia .Ciąża zagrożona i lekarze przepowiadają wcześniejsze rozwiązanie . Od 15 tc mam pessar . Czuję że to już nie długo, chyba zaczynam się bać Dodam że mam 15 letniego syna i 36 lat.
 
Mariolka witaj.

Widze dziewczyny ze nie tylko ja już zaczynam postękiwac. Mnie jednak najbardziej dokuczają pachwiny i mały już mi ciazy, od czasu do czasu zajmuje mnie w grazynie albo okolicach raczej.
 
reklama
Cześć przyszłe mamusie, mogę się przytulić do Was? Termin mam na 12 grudnia .Ciąża zagrożona i lekarze przepowiadają wcześniejsze rozwiązanie . Od 15 tc mam pessar . Czuję że to już nie długo, chyba zaczynam się bać Dodam że mam 15 letniego syna i 36 lat.

Witamy :) ja dzis mialam wizyte i swoje pierwsze ktg :) na ktorym zero skurczow :D ogonie to znowu mi sie pojawil urobilinogen w moczu i ponownie mam zlecone proby watrobowe, chyba nawet doktor juz nie rozumie co to sie dzieje i skad sie to bierze :D
 
Do góry