reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja siare też już mam od dawna.
Dziś miałam wizytę niestety tylko na fotelu. Lekarz też dotykał brzucha i stwierdził że mały jest pupa do dołu. Hmmm dziwi mnie ze się przekrecil chociaz przy jego kręcenia się wszystko możliwe. Tydzień temu był głowka do dołu
 
reklama
Ja siare też już mam od dawna.
Dziś miałam wizytę niestety tylko na fotelu. Lekarz też dotykał brzucha i stwierdził że mały jest pupa do dołu. Hmmm dziwi mnie ze się przekrecil chociaz przy jego kręcenia się wszystko możliwe. Tydzień temu był głowka do dołu
bodajże do 36 tyg dzidziuś ma prawo się jeszcze obracać.Po 36 tyg powinien już mieć pozycję przygotowaną do startu czyli głową w dół
 
bodajże do 36 tyg dzidziuś ma prawo się jeszcze obracać.Po 36 tyg powinien już mieć pozycję przygotowaną do startu czyli głową w dół
Mojej siostrze obrócił się koło 39 tygodnia. Tuż przed tym jak mieli już jej robić cesarke. Zastanawiam się tylko czy mozna to stwierdzić tylko po dotknięcie brzucha. Zwłaszcza że 4 dni wcześniej był w prawidłowej pozycji. Mógłby chociaż potwierdzić to usg ale ewidentnie mu się nie chciało. Bo prosiłam go kilka razy.
 
Ja dzis mam nawet jakies moce. Za to wczoraj wieczorem myslalam ze rodze ze zmęczenia. Bolesne wzdęcia to masakra. Ale prazona dynia taka dobra...
 
Mnie męczy zgaga po wszystkim piecze okropnie. U mnie został równo miesiąc ale siary nie ma piersi nawet nie powiększone oby nie było powtórki z poprzedniej ciąży chciała bym trochę karmić
 
U mnie zero siary . Siły brak na wszystko :( ledwo chodzę już się nie mogę doczekać do cc bo te bóle za bardzo dokuczają. Jeszcze tylko 28 dni :D i nasza Hania będzie z nami..Dziewczyny jaką wagę mają wasze bobasy.. U nas 35+1 i waga 3218g
 
U nas w 34 i 3dni było około 2380.

Ja już ze zgaga nie daje rady. Łagodzi ja mleko które pije cały dzień . Nawet 1.5l dziennie
 
reklama
Ja siare tez juz mam w obu piersiach, ale tylko jak nacisne, co lepsze zaczely mnie bolec sutki jak na poczatku ciazy, bo o ich powiekszeniu to juz nawet nie wspomne nigdy w zyciu takich nie mialam :D ja wage dzidziola napisze 12.11.
Mi lekarz mowil ze maluchy w 33/34 tydzien sie ukladaja do porodu, oczywiscie pewnie sa wyjatki i sama czekam na to usg jak na zbawienie, wszyscy mowia ze sie przekreci dzis 34 tydzien i nie czuje zadnej roznicy w jego ulozeniu :/
 
Do góry