reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Moja lekarka się zakapiła i miałam jeszcze przerwę 4 tygodnie, ale już od następnej wizyty co 2 tygodnie. Ja zapas chusteczek mam, ale muszę ogarnąć większą ilość pieluch bo mam tylko jedną paczuszkę.
 
reklama
Pieluch tez mam - tylko jedna paczke taka di szpitala;)

Mi nic nie mówił gin za ile ma przyjsc. W ogole ostatnio wygladal jakby mial zasnac...Ale pojde za 2.5 albo 3 tyg a potem juz co 2 tak jak piszecie. Musze sie podkurowac przed pojsciem na zlecone badania/ morfologia, mocz aspat alat i costam/.

Uff, część mini orasowania wykonana. Jeszcze troszke i koniec.
 
Ja też mam jedną paczuszkę pieluch ;) narazie starczy, najwyżej mąż dokupi z chłopcami ;) dupcie takich maluszkow szybko rosną no ale nie azatak szybko ;)

Ja rzeczy dla maluszka mam już ogarnięte, uszykowane do szpitala. Moja torba spakowana.

Jeszcze musze zostawić wszystko czyste dla starszakow zeby nie utrudniac życia domowego, ale pranip na trzech suszarkach sie już suszy ;)

No i czuje juz ciężar brzucha, pachwiny mnie bola calymi dniami, Grażyna od czasu do czasu zajmuje, dziwnie mokro, no i jestem zdenerwowana 3 cc....
 
Dziewczyny czy Wy reklamowałyście coś w Smyku? Jestem strasznie zła, kupiłam w lecie na wyprzedażach dwie paczki trzypaków pajacyków 56 i 62. Dziś wyprałam 56 i okazało się, że prasowanki, które były na pajacach całe się zniszczyły i śpiochy wyglądają tragicznie. Jutro pojadę reklamować, ale chciałam Was zapytać czy reklamowałyście coś i czy jest szansa, że uznają ją za zasadną.
 
Mam dokładnie tak samo ból brzucha jak na okres a pamiętam, że jak w pierwszej ciąży mnie tak bolał brzuch to zaczęłam rodzić więc od środy jak mnie tak boli staram się nic nie robić tylko odpoczywać i się oszczędzać. Włączyłam już drugą pralkę z ubrankami dla maluszka. Jestem umówiona z mamą, że przyjdzie i mi to wszystko wyprasuje. Złożyłam jeszcze zamówienie w aptece internetowej na środki higieniczne i kosmetyki dla mnie i dzidziusia. Więc jak tylko będzie do odbioru to będę mogła sobie pakować już torbę do szpitala :) hehe jakiego dostałam speeda w trzy dni wszystko ogarnęłam :) Zobaczę jeszcze czy dziś nie podejść do pepco zobaczyć na jakieś nowe ręczniki i podkłady do przewijania. Termin porodu mam na 23.12

Wlasnie dzis mialam powtorke boli ale wygladaly inaczej bo bolaly plecy dolem i jak sie brzuch napial to lekko podbrzusze, zaczynam sie troche niepokoic bo maly chyba nie jest ulozony glowkowo a po drugie to nie chce rodzic w listopadzie :) w poprzednich ciazach nie mialam wogole zadnych boli wczesniej.

Mnie dzis tez czeka prasowanie. Ale to juz z 20 min roboty. Reszte poskladac bo koce i reczniki. Do szpitalnej torby brak mi tylko chhusteczek dla bobasa a dla siebie szczotka i pasta do zębów i chyba wszystko.

Co ile chodzicie do gina po 30 tygodniu?

Ja teraz co 2 tyg i przed kazda wizyta juz mam miec ktg az jestem ciekawa czy te spinania mi wyjda na ktg :)

Ja tez mam jedna mala paczke pampersow tych bialych i jeszcze dokupie paczke dady :) torbe mam u krawcowej i dopiero w srode bedzie :D a zamowienie z apteki wciaz czeka hehe, ale jakos w tej ciazy jestem strasznie spokojna
 
Z tymi torbami to mamy teraz taki minus ze a razie czego kiedy trafi na niedziele i zamkniete sklepy to juz nic nie dokupimy.

Doszukalam sie, ze jeszcze brak mi recznikow papierowych. Reszta lezy w kartonie. Musze jeszcze tam dorzucic ręcznik i klapki. I moze cos posegregowac.

Z tymi bolami brzucha to roznie. Ja mam po żelazie czasem taki lot do wc ze czasem nie wiem czy mnie boli i jak mnie boli. Ciekawa jestem morfologii. Ostatnio zelazo bylo ciut pod kreską a ponoc jak go za duzo to sa takie efekty ze likwiduje zaparcia. Tak sobie ostatnio poczytalam w tym temacie hmmm / biorę tardyferon fol/
 
Z tymi torbami to mamy teraz taki minus ze a razie czego kiedy trafi na niedziele i zamkniete sklepy to juz nic nie dokupimy.

Doszukalam sie, ze jeszcze brak mi recznikow papierowych. Reszta lezy w kartonie. Musze jeszcze tam dorzucic ręcznik i klapki. I moze cos posegregowac.

Z tymi bolami brzucha to roznie. Ja mam po żelazie czasem taki lot do wc ze czasem nie wiem czy mnie boli i jak mnie boli. Ciekawa jestem morfologii. Ostatnio zelazo bylo ciut pod kreską a ponoc jak go za duzo to sa takie efekty ze likwiduje zaparcia. Tak sobie ostatnio poczytalam w tym temacie hmmm / biorę tardyferon fol/

A ile razy dziennie bierzesz? Ja bralam jedna tzn tak bralam nie bralam i caly czas wyniki na jednym poziomie kazal mi brac dwie, ale zaparcia mam teraz straszne czasem nie wiem czy juz rodze czy to jednak potrzeba :)
 
A ile razy dziennie bierzesz? Ja bralam jedna tzn tak bralam nie bralam i caly czas wyniki na jednym poziomie kazal mi brac dwie, ale zaparcia mam teraz straszne czasem nie wiem czy juz rodze czy to jednak potrzeba :)

Biore jedną. Właśnie slyszalam ze czesto sa po tym zapracia no a mnie przeczyszcza;/
Biore dopiero od miesiaca. Od chyba 29 tyg. Zobaczymy czy cos to dalo. W pierwszej ciazy bralam to żelazo dopiero od 35 tyg.i tez chyba mialam taki efekt.
Ogolnie to ja sie zle po tym czuje i juz nie wiem czy brac na noc czy rano. Dzis mialam mysl zrobic przerwe albo brac co drugi dzien.
 
Biore jedną. Właśnie slyszalam ze czesto sa po tym zapracia no a mnie przeczyszcza;/
Biore dopiero od miesiaca. Od chyba 29 tyg. Zobaczymy czy cos to dalo. W pierwszej ciazy bralam to żelazo dopiero od 35 tyg.i tez chyba mialam taki efekt.
Ogolnie to ja sie zle po tym czuje i juz nie wiem czy brac na noc czy rano. Dzis mialam mysl zrobic przerwe albo brac co drugi dzien.

No wlasnie ja zeby sie nie czuc zle to zazwyczaj bralam na noc i szlam spac ale czy wtedy dzialala to nie wiem :) podobno najlepiej jest popic sokiem np pomaranczowym i wtedy zelazo sie bardzo dobrze wchlania
 
reklama
Do góry