reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Przy jakiej hemoglobinie włączyli żelazo?

Ja hemoglobine mam caly czas powyzej 12, a zelazo juz biore bardzo dlugo, hematokryt mam na skraju bo caly czas 34 a to jest norma wiec moze dlatego albo moze dlatego zeby mi nie polecialo w dol sama nie wiem :) kazal brac to czasem lykne, czasem zapomne ale jakos tak sie nie przejmuje nawet jak zapomne :)
 
reklama
Dziewczyny czy Wy reklamowałyście coś w Smyku? Jestem strasznie zła, kupiłam w lecie na wyprzedażach dwie paczki trzypaków pajacyków 56 i 62. Dziś wyprałam 56 i okazało się, że prasowanki, które były na pajacach całe się zniszczyły i śpiochy wyglądają tragicznie. Jutro pojadę reklamować, ale chciałam Was zapytać czy reklamowałyście coś i czy jest szansa, że uznają ją za zasadną.
Koleżanka reklamowała, decyzje miała pozytywna. A chodziło chyba o to, że pajace po praniu zbiegły sie.
Przy jakiej hemoglobinie włączyli żelazo?
Mi chciał przy 11,5 bo ciągle leciało. Nie chciałam dokładać kolejnych tabletek i poprosilam o szansę na podniesienie dietą. Udało się, obecnie mam 12,4. Zaczęłam jeść mięso, oraz pić koktajl z natki pietruszki i wyciskalam sok z buraków. Później dołożyłam jeszcze herbatę z pokrzywy.
 
hej dziewczyny.
wiem ze troche późno ale czy moge do was dołączyć. czytam Was od nie dawna. (kiedyś czasem sie tu udzielałam (przez krótki czas) ale dużo sie tu zmieniło od kiedy wiekszość przeszla na fb. Mam termin na grudzień miedzy 8 a 11 ale być moze bedzie cesarka
 
hej dziewczyny.
wiem ze troche późno ale czy moge do was dołączyć. czytam Was od nie dawna. (kiedyś czasem sie tu udzielałam (przez krótki czas) ale dużo sie tu zmieniło od kiedy wiekszość przeszla na fb. Mam termin na grudzień miedzy 8 a 11 ale być moze bedzie cesarka

Witaj :) fajnie ze sie odzywasz :) spodziewasz sie synka czy coreczki? z jakiego powodu moze byc cesarka? :)
 
Dziewczyny czy Wy reklamowałyście coś w Smyku? Jestem strasznie zła, kupiłam w lecie na wyprzedażach dwie paczki trzypaków pajacyków 56 i 62. Dziś wyprałam 56 i okazało się, że prasowanki, które były na pajacach całe się zniszczyły i śpiochy wyglądają tragicznie. Jutro pojadę reklamować, ale chciałam Was zapytać czy reklamowałyście coś i czy jest szansa, że uznają ją za zasadną.
Ubran nie. Ale spacerowka od nich pękła na ramie w czasie uzytkowania i oddali cala wartosc zakupu.
 
hej dziewczyny.
wiem ze troche późno ale czy moge do was dołączyć. czytam Was od nie dawna. (kiedyś czasem sie tu udzielałam (przez krótki czas) ale dużo sie tu zmieniło od kiedy wiekszość przeszla na fb. Mam termin na grudzień miedzy 8 a 11 ale być moze bedzie cesarka
Fajnie ze sie odezwalas:)
 
reklama
spodziewam sie drugiego synka. pierwszy poród odbył sie przez cesarke "na zimno" miałam wskazania neurologiczne. a teraz chociaż zapierałam sie ze chce rodzic naturalnie to bardzo mozliwe ze bedzie inaczej. (i sama nie wiem co wole- jestem dość mocno zmeczona ciążą )
 
Do góry