reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
To naturalne metody zalecane przez moja dietetyczke. Mozesz spróbowac.
Ja walcze z hemoroidami :hmm:.

Ja niestety tez mam hemoroidy po poprzednich ciazach :/ narazie jest spokoj bo sa " w srodku " ale jak wazylam 58 kg to " wyszly" i nie bylo fajnie, wiec mam nadzieje ze po porodzie szybko schudne :) nawet sie zastanawialam nad zabiegiem na hemoroidy tylko drogie to jak nie wiem
 
Ja niestety tez mam hemoroidy po poprzednich ciazach :/ narazie jest spokoj bo sa " w srodku " ale jak wazylam 58 kg to " wyszly" i nie bylo fajnie, wiec mam nadzieje ze po porodzie szybko schudne :) nawet sie zastanawialam nad zabiegiem na hemoroidy tylko drogie to jak nie wiem

Mnie lekarz ostatnio "pocieszył" ze bedzie tylko gorzej :mad:. Ja mam zewnetrzne po porodzie. Pojawiaja się i znikaja. Czopki guzik daja. Jedynie maść Avenoc je chwilowo usypia..
 
Mnie lekarz ostatnio "pocieszył" ze bedzie tylko gorzej :mad:. Ja mam zewnetrzne po porodzie. Pojawiaja się i znikaja. Czopki guzik daja. Jedynie maść Avenoc je chwilowo usypia..

Mi na poczatku ciazy lekarz stwierdzil zylaki miednicy malej i z tego co czytalam to przez to mogly mi sie zrobic hemoroidy i przez to mam takie bolesne miesiaczki.
 
Próbowałam, ale mam odruch wymiotny jak na wszystko co jest śliskie i galaretowate.
Dziękuję za rady. Śliwki i jabłka nie działają, nawet kapusta popita wodą no nic. Spróbuje jesZxze tych płatków na ciepłym.mlelu i kawy.

Hmm a może ciepłe kakao? Mi pomagało w sumie nie raz.
 
Laseczki, jaki sklep polecacie poza smykiem i h&m gdzie przez neta zamówię ciuszki nie za miliony $$$? :)
Pepco [emoji170] ja tam kupuje dla synka od urodzenia i jakościowo są super jak za tą cenę a dwa razy kupiłam czy dostał body z 51015 to ,robiły się worki rozciągnięte [emoji5]
 
Witam się startując 20tc :)

Ale klepiecie cięzko nadrobić czytanie nie mówiąc o odpisywaniu :D
U mnie dalej pochmurno :/ ale jutro ma być niby pogoda , wybieramy się w gości pogrilować więc liczę na ciut słońca . No i jutro będę szperać w tych ciuszkach na małą co tam będe mieć to frajda mnie czeka :D

Co do zaprać ... ja od lat zmagam się z problemami jelit i refluksu dodatkowo ...
W ciązy miałam tak 2 tyg , że wizyta w wc , to by wyczyn na miarę ho ho .
Co mogę polecić , ja teraz chodze nawet 2 razy dziennie mimo dużej dawki żelaza w witaminkach .
Pić dużo dużo płynów , starać się jeśc też płynne rzeczy nie same drugie dania np. tylko zupkę tez .
Dużo owoców szczególnie jabłka , jak już jest fatalnie można spróbowac wypić kawe .
Dobrym sposobem jest na czczo wypić wody . Drugi sposób zaparzyć na noc śliwki i wypic na czczo ten sok i zjeść śliwki popić wodą . Starać się jeść mniej słodyczy < co u mnie było ostatnio ciężkim zadaniem > , na noc jeść lekką kolację . Pić sobie tez herbatkę miętę albo pokrzywę wspomaga pracę jelit :)
 
reklama
Do góry