reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Gratuluję wizyty. Nie spotkałam się z takim lozyskiem.
Ja już o czymś takim słyszałam, ponoć cuda na kiju się potrafiły dziać, bo lekarze nie dopatrzyli właśnie ze się nie urodziła druga czesc łożyska, I brzuszek był spuchniety od tego I bolał dopóki nie usunęli.

Ja na zaparcia mam mega sposób - płatki z ciepłym mlekiem rano a później pelnomleczka kawa. Nie zdążę kawy dopic a już muszę do WC, łatwo idzie :D
 
reklama
Nie wiem od czego to zalezy? Moze od miejsxa gdzie sie wykonuje te badania prenatalne? Albo od tego czy chidzi sie prywatnie czy na nfz? Mi od razu podczas rejestracji Pani mowila,ze mam miec ze sobą kopie wypisu ze szpitala.
Myślę że od miejsca gdzie się robi. Widocznie dla potwierdzenia poronienia chcieli zobaczyć wypis bo ja tylko mojemu ginowi mówiłam że jestem po poronieniu aczkolwiek wiedział o ciąży która straciłam bo sam ją stwierdził i chwilę prowadził.
 
Dziewczyny niesmaczne pytanie na dobranoc- jak radzicie sobie z zaparciami? Ja niedawno popłakałam sie z bólu siedząc na toalecie, takiego hardcoru jak dzisiaj jeszcze nie miałam.
Wszystkie znane mi sposoby wyprobowalam... :(
Nie mam problemu ale wiem że siemię lniane codziennie wieczorem działa - próbowałaś?
 
Dziewczyny niesmaczne pytanie na dobranoc- jak radzicie sobie z zaparciami? Ja niedawno popłakałam sie z bólu siedząc na toalecie, takiego hardcoru jak dzisiaj jeszcze nie miałam.
Wszystkie znane mi sposoby wyprobowalam... :(
Ojjj, jak nawet Ty nie wiesz, to gaśnie moja ostatnia nadzieja... ;) Póki co nie mam problemu, ale właśnie zaczęłam kurację żelazem i pewnie się zacznie. Po pierwszym porodzie razem z żelazem brałam specyfik z apteki, ale wątpię, żeby był bezpieczny w ciąży :(
 
Hejka
Ja na szybko bo późno już, dzisiaj miałam niezaplanowana wizytę u glinki, przełożyła z jutra. Super bo nie musiałam sobie stresować i czekać.
Z dzidzią wszystko w porzadeczku, jednak zostaje na 95% dziewczynka. Bardzo się cieszymy że po takich przejściach teraz jest wszystko dobrze i oby zostało tak do końca. Chociaż marzeniem naszym był synek. Córcia będzie zadowolona że będzie miała siostrę. A i ubranek mam całe mnóstwo. Pięknie tak zobaczyć te maleńkie stopki i rączki jak machaja i posłuchać serduszka.
Dobranoc
 
Hejka
Ja na szybko bo późno już, dzisiaj miałam niezaplanowana wizytę u glinki, przełożyła z jutra. Super bo nie musiałam sobie stresować i czekać.
Z dzidzią wszystko w porzadeczku, jednak zostaje na 95% dziewczynka. Bardzo się cieszymy że po takich przejściach teraz jest wszystko dobrze i oby zostało tak do końca. Chociaż marzeniem naszym był synek. Córcia będzie zadowolona że będzie miała siostrę. A i ubranek mam całe mnóstwo. Pięknie tak zobaczyć te maleńkie stopki i rączki jak machaja i posłuchać serduszka.
Dobranoc
A to niespodzianka taka wczesniejsza wizyta[emoji16][emoji4][emoji7] tez juz chce swoją. Gratuluje udanej wizytki i corenki [emoji173][emoji173]
 
Dziewczyny niesmaczne pytanie na dobranoc- jak radzicie sobie z zaparciami? Ja niedawno popłakałam sie z bólu siedząc na toalecie, takiego hardcoru jak dzisiaj jeszcze nie miałam.
Wszystkie znane mi sposoby wyprobowalam... :(

Ja mam jakies genetyczne skłonności do zaparć bo od kiedy sie urodziłam jest ten problem. U mnie najlepiej działają owoce, żadna kawa ani herbatki przeczyszczające. Moze zjedz śliwki? Ja musze codziennie zjeść np. nektarynki, brzoskwinie, jabłko. Może nie działa od razu ale ogólnie efekt jest. Przeraża mnie wizja hemoroidów, a to ponoc dosc częste w ciazy :(
 
reklama
Zaszalałam wczoraj w pepco i kupilam za 34zł chyba z 5 ciuszków, chociaz zauważyłam, że rozmiarówka jest chyba ciut mniejsza w porównaniu z h&m. Fajne te ciuszki z pepco, chociaz widać, że przy częstym praniu posłużą na max 1-2 dzieci :) ale za taką cenę... ;)
 
Do góry