reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej piatkowo!
Ja juz na nogach bo zaraz jedziemy do Katowic :). Prosze o kciukasy. O 15.30 mam wizyte...

Zaszalałam wczoraj w pepco i kupilam za 34zł chyba z 5 ciuszków, chociaz zauważyłam, że rozmiarówka jest chyba ciut mniejsza w porównaniu z h&m. Fajne te ciuszki z pepco, chociaz widać, że przy częstym praniu posłużą na max 1-2 dzieci :) ale za taką cenę... ;)

Ania, ja z pepco kupiłam glownie 62. Sa troszke mniejsze, a niektóre rzeczy mechaca się juz po jednym zalozeniu... Niestety. Syn ma duzo takich spodni... Zalozonych raz i juz tylko po domu :(. Poza hm i smykiem jeszcze cocodrillo ma super jakości ubranka, kupuje gl na wyprzedazach bo ceny zaporowe :( ale uwiebiam ich ciuszki.
 
reklama
Ja kupuje młodemu też f&f tescowe I nie mogę narzekać, oczywiście szybciej się niszczą niż wyrasta, ale po 5-10 prania h dalej jest mocny kolor I ten SM krój, więc chyba nie jest aż tak źle :) :)

Generalnie to witam z rana, ależ mi się nie chce wstawać, u mnie zaledwie 6.30 na zegarku, a należałoby wstać, ogarnąć się do pracy i wymyślić jakby tu skończyć wcześniej żeby na spokojnie się na jutro spakować, zajsc jeszcze do lekarza po list zatwierdzajacy zdolność do lotu, jakieś małe zakupy Dla psa, co by miała gryzakow i karmy dość jak nas nie będzie te parę dni....

Może po prostu się wykręcić jakoś hmmm.... Sama nie wiem xD pogadam z małże, może mnie za lenistwo nie zlinczuje xD
 
Hej piatkowo!
Ja juz na nogach bo zaraz jedziemy do Katowic :). Prosze o kciukasy. O 15.30 mam wizyte...



Ania, ja z pepco kupiłam glownie 62. Sa troszke mniejsze, a niektóre rzeczy mechaca się juz po jednym zalozeniu... Niestety. Syn ma duzo takich spodni... Zalozonych raz i juz tylko po domu :(. Poza hm i smykiem jeszcze cocodrillo ma super jakości ubranka, kupuje gl na wyprzedazach bo ceny zaporowe :( ale uwiebiam ich ciuszki.

Powodzenia na wizycie :) ja mam we wtorek i bedziemy sprawdzać czy szyjka stoi w miejscu. Chciałam w tym pepco kupic wlasnie pare sztuk do tzw darcia :D bo te ciuszki z h&m na pewno beda na wyjścia albo do gości :) a dzisiaj jeszcze ma przyjsc dostawa ze smyka i zestaw z olx :) dziewczyny czy to normalne, że np w niedziele i poniedziałek czułam mocne kopniaki a potem coraz słabsze i teraz w ogole. Wczoraj poczułam tylko jedno słabe kopnięcie na cały dzien... przypuszczam że maluch chyba do góry powędrował bo brzuszek wystrzelił ale dziwne zeby czuc ruchy coraz mniej, a teraz w ogole :(
 
Dziewczyny niesmaczne pytanie na dobranoc- jak radzicie sobie z zaparciami? Ja niedawno popłakałam sie z bólu siedząc na toalecie, takiego hardcoru jak dzisiaj jeszcze nie miałam.
Wszystkie znane mi sposoby wyprobowalam... :(
Daga ja mam z tym duzy problem. Odkad jem jablko na czczo to jest lepiej. Mam tez czopki evaqu ale staram sie uzywac je w ostatecznosci. Wypróbuj jablko...
 
Nie mam problemu ale wiem że siemię lniane codziennie wieczorem działa - próbowałaś?
Próbowałam, ale mam odruch wymiotny jak na wszystko co jest śliskie i galaretowate.
Dziękuję za rady. Śliwki i jabłka nie działają, nawet kapusta popita wodą no nic. Spróbuje jesZxze tych płatków na ciepłym.mlelu i kawy.
 
Próbowałam, ale mam odruch wymiotny jak na wszystko co jest śliskie i galaretowate.
Dziękuję za rady. Śliwki i jabłka nie działają, nawet kapusta popita wodą no nic. Spróbuje jesZxze tych płatków na ciepłym.mlelu i kawy.

Daga a szklanka wody z miodem i cytryna na suchony? Albo majeranek suszony, łyzeczke popic duza ilościa wody?
 
Też nie miałam, od tygodnia mnie dopadło :(
Znam ten ból,oj tak...Jestem z grudniowek 2017 i też przechodziłam te piorunskie zaparcia. Polecam śliwki suszone, zalać wrzątkiem i pić jak ostygnie plus zjadać te śliwki, dodatkowo na czczo po przebudzeniu pić 2-3szklanki przegotowanej wody, tak mi polecił lekarz plus błonnik. To było najgorsze w ciąży, potrafiłam godzinę spędzić, bez szczegółów, ale z tego hemoroidy się pojawialy więc już całkiem lipa była:-( żadnej zgagi, wymiotow, ale te dziadowskie zaparcia dały w kość. Teraz chyba będąc w ciąży i mając z tym problem to poszlabym w stronę czopkow...
 
Daga a szklanka wody z miodem i cytryna na suchony? Albo majeranek suszony, łyzeczke popic duza ilościa wody?
Tego jeszcze nie próbowałam [emoji14]
Znam ten ból,oj tak...Jestem z grudniowek 2017 i też przechodziłam te piorunskie zaparcia. Polecam śliwki suszone, zalać wrzątkiem i pić jak ostygnie plus zjadać te śliwki, dodatkowo na czczo po przebudzeniu pić 2-3szklanki przegotowanej wody, tak mi polecił lekarz plus błonnik. To było najgorsze w ciąży, potrafiłam godzinę spędzić, bez szczegółów, ale z tego hemoroidy się pojawialy więc już całkiem lipa była:-( żadnej zgagi, wymiotow, ale te dziadowskie zaparcia dały w kość. Teraz chyba będąc w ciąży i mając z tym problem to poszlabym w stronę czopkow...
No to jest tragedia... Myśle, ze jak dalej tak bedzie to sięgne po czopki glicerynowe, nie bede sie męczyć...
 
reklama
Dziewczyny niesmaczne pytanie na dobranoc- jak radzicie sobie z zaparciami? Ja niedawno popłakałam sie z bólu siedząc na toalecie, takiego hardcoru jak dzisiaj jeszcze nie miałam.
Wszystkie znane mi sposoby wyprobowalam... :(

Rodzynki, blonnik mozna, ja ostatnio tez tak mialam :( czulam sie jakbym juz rodzila tylko ze na wc... masakra teraz zajadam platki frutina z suszonym jablkiem i rodzynkami jest troszke lepiej, mi jeszcze pomagal kisiel z jablkiem.
 
Do góry