reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Fnjnie, ze macie zachcianki :) Ja nie wiem co to zachcianki. Choć czasami mam ochotę na fast foody. Ale to nic dziwnego, bo w ciąży czy nie to i tak je mam :p.

@Dagaa11 zazdroszcze ci tej wizyty. Też już bym chciała być po :(

Odliczam już dni do piątku... ten tydzień będzie strasznie się dłużył :(
We czwartek syn ma egzamin taekwondo na kolejny pas to jakoś zleci, ale reszta dni będzie się wlekła niemiłosiernie...

Która wizytuje tez w przyszłym tygodniu?
@porcelana wiem ze jutro. Trzymam mocno kciuki za wszystkie ✊✊✊
 
reklama
Fnjnie, ze macie zachcianki :) Ja nie wiem co to zachcianki. Choć czasami mam ochotę na fast foody. Ale to nic dziwnego, bo w ciąży czy nie to i tak je mam :p.

@Dagaa11 zazdroszcze ci tej wizyty. Też już bym chciała być po :(

Odliczam już dni do piątku... ten tydzień będzie strasznie się dłużył :(
We czwartek syn ma egzamin taekwondo na kolejny pas to jakoś zleci, ale reszta dni będzie się wlekła niemiłosiernie...

Która wizytuje tez w przyszłym tygodniu?
@porcelana wiem ze jutro. Trzymam mocno kciuki za wszystkie ✊✊✊

Wizytę powinnam mieć 17.04 ale zrezygnuje z niej i pójdę tydzień później. Jakieś obawy mam przed tą wizytą.... no i wolałabym iść z moim partnerem żeby usłyszał serduszko gdyby już biło :)
 
Fnjnie, ze macie zachcianki :) Ja nie wiem co to zachcianki. Choć czasami mam ochotę na fast foody. Ale to nic dziwnego, bo w ciąży czy nie to i tak je mam :p.

@Dagaa11 zazdroszcze ci tej wizyty. Też już bym chciała być po :(

Odliczam już dni do piątku... ten tydzień będzie strasznie się dłużył :(
We czwartek syn ma egzamin taekwondo na kolejny pas to jakoś zleci, ale reszta dni będzie się wlekła niemiłosiernie...

Która wizytuje tez w przyszłym tygodniu?
@porcelana wiem ze jutro. Trzymam mocno kciuki za wszystkie [emoji110][emoji110][emoji110]
Hej :) , ja mam pierwszą wizytę 20.04 (w piątek)... chciałabym aby bylo to juz :D nie mogę się doczekać :-)
 
My dzis z mezem i z dzieciakami pojezdzilismy, troche pozwiedzalismy :) zjadlam swoja ulubiona kwasnice :) teraz kotlecika i robimy grilla :D
eh oddalabym prawie wszystko zeby mieszkac na wsi :)
Wciaz nie wiem czy maz bedzie ze mna na pierwszej wizycie bo ma jechac za granice a jeszcze nie wiadomo kiedy pojedzie :/ ja tez nie mam zadnych objawow i czuje sie jakbym wogole nie byla w ciazy :)
 
Wizytę powinnam mieć 17.04 ale zrezygnuje z niej i pójdę tydzień później. Jakieś obawy mam przed tą wizytą.... no i wolałabym iść z moim partnerem żeby usłyszał serduszko gdyby już biło :)
Jeśli chcesz iść z partnerem to pewnie, ze przełóż :) ja bym nawet sama poszła bo strasznie niecierpliwa jestem.
Hej :) , ja mam pierwszą wizytę 20.04 (w piątek)... chciałabym aby bylo to juz :D nie mogę się doczekać :-)
Ja też mam w piątek i też bardzo nie mogę się doczekać ;)
 
My dzis z mezem i z dzieciakami pojezdzilismy, troche pozwiedzalismy :) zjadlam swoja ulubiona kwasnice :) teraz kotlecika i robimy grilla :D
eh oddalabym prawie wszystko zeby mieszkac na wsi :)
Wciaz nie wiem czy maz bedzie ze mna na pierwszej wizycie bo ma jechac za granice a jeszcze nie wiadomo kiedy pojedzie :/ ja tez nie mam zadnych objawow i czuje sie jakbym wogole nie byla w ciazy :)
Mam to samo uczucie. Na początku jeszcze przez apetyt czułam ze jestem w ciąży, a teraz wcale ;)
 
Ja mam w piątek serduszkowa ... pierwszy raz w życiu może doczekam tego momentu bardzo się o to modlę
Nie wiem czy nie za szybko ta serduszkowa ale zawsze coś tam lekarz powie czy wszystko dobrze
 
reklama
Ja mam w piątek serduszkowa ... pierwszy raz w życiu może doczekam tego momentu bardzo się o to modlę
Nie wiem czy nie za szybko ta serduszkowa ale zawsze coś tam lekarz powie czy wszystko dobrze
To na piątek już jesteśmy 3 w kolejce :) Doczekasz się na pewno :) Trzymam kciuki za piękne serduszko!
 
Do góry