reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@MamaXTrzy mowisz 4kg na plusie....?
No to spójrz na to [emoji28] waga początkowa 50-51kg....
1530726776110.jpg
 

Załączniki

  • 1530726776110.jpg
    1530726776110.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 260
reklama
Dziewczyny jak to jest z brzuchami... na chlopca jest bardziej szpiczasty a dziewczynka bardziej rozlany, okragly...?
Ja teraz z chłopcem mam rozlany jak grubasek :D
A ja ponowie pytanie bo nikt nie odpowiedzial :) nowe ubranka tez pierzecie? lub zamierzacie prac?
Ja tak jak dziewczyny pisały będę prala w pproszku lovely albo podobnym i prasowała przez pierwszy rok życia na pewno :)
 
Dziewczyny a czy wylatuje z was gęstszy śluz ? Biały ciągnący albo z kulkowany?
Wiem że w poprzednich ciążach tak miałam ale chyba pozniej
 
Na razie nie wylatuje nic takiego jak już to leci płynny

Julianna moze w kolejnych ciążach szybciej się przybywa :) ja zaczynałam też z Ską spadłam w pierwszych tyg do 48 teraz ważę 51 wieczorem 52 :) ale patrze na tą wagę rano ;p
 
To raczej jakaś infekcja grzybicza skoro jest zgranulowany. Bezwonne ta wydzielina?
Tak bez wonna raczej. I to tak sporadycznie widze nie codziennie. Mam mieć leczenie bo cytologia słaba wyszła ale odłożył to na później. A w poprzedniej ciąży wyniki miałam super z cytologii i też to miałam.
A jak to infekcja grzybicza to nie powinno swędzieć albo coś jakiś dyskomfort ? Bo nie mam objawów
 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=279375345958281&set=pcb.665967103748289&type=3&ifg=1
Tak bez wonna raczej. I to tak sporadycznie widze nie codziennie. Mam mieć leczenie bo cytologia słaba wyszła ale odłożył to na później. A w poprzedniej ciąży wyniki miałam super z cytologii i też to miałam.
A jak to infekcja grzybicza to nie powinno swędzieć albo coś jakiś dyskomfort ? Bo nie mam objawów
No właśnie zazwyczaj przy infekcjach grzybiczych jest dość specyficzny zapach wydzieliny, swędzenie i podrażnienie okolic intymnych.
 
reklama
@MamaXTrzy mowisz 4kg na plusie....?
No to spójrz na to [emoji28] waga początkowa 50-51kg.... Zobacz załącznik 873733
Ale to takie słodkie kg[emoji7] potem zalozymy wątek o odchudzaniu[emoji16][emoji16][emoji16]
Dziewczyny a czy wylatuje z was gęstszy śluz ? Biały ciągnący albo z kulkowany?
Wiem że w poprzednich ciążach tak miałam ale chyba pozniej
Tak, ze mnie nieraz takie -sorki za określenie "smarki" jak z nosa. Ale przezroczyste. Gin mowil ze moze tak byc
 
Do góry