reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Nie używałam w żadnej ciąży, pas umieszczam pod brzuchem, jeżdżę codziennie.

Uuu szkoda, nie denerwuj się już, bo szkoda maluchów;)

Ja bym chyba nie czekała....zwlaszcza, że gin już coś sugerowal

A mogło to być jakieś naczynko?

Kurcze... Dzięki, ale gdybym wiedziała, że będziesz specjalnie szukać to bym nie prosiła. Przepraszam i dziękuję, na pewno zamówię:D

Pomalowalam dziś salon i zbilam żyrandol, także ten..... fajnie....
W sumie nie wiem, na razie się nic więcej nie dzieje więc mam nadzieję, że to wspomniane przez Was naczynka, nadzerki albo jakieś podrażnienie poprostu.
 
reklama
@PatkaPatka a niosłaś dziś coś ciezszego lub siegalas coś wyżej? Ja miałam tak jak jesZcze w pracy rano niosła siatkę z dwoma butelkami wody to potem co chodZiłam do wc to miałam ale brązowe plamienia, zestresowałam się ale nie pojechałam na pogotowie, za trzecim razem w wc już nic nie było, a dzidzia zdrowa.

Wiecie co teraz robię? Lepiłam pierogi z jagodami kamczackimi, już mi kręgosłup wchodzi w cztery litery. Jak obfituje idę leżeć i mam wszytko w D.
 
@PatkaPatka a niosłaś dziś coś ciekawego lub siegalas coś wyżej? Ja miałam tak jak jesZcze w pracy rano niosła siatkę z dwoma butelkami wody to potem co chodZiłam do wc to miałam ale brązowe plamienia, zestresowałam się ale nie pojechałam na pogotowie, za trzecim razem w wc już nic nie było, a dzidzia zdrowa

Wiecie co teraz robię? Lepiłam pierogi z jagodami kamczackimi, już mi kręgosłup wchodzi w cztery litery. Jak obfituje idę leżeć i mam wszytko w D.
Bardzo ciężkiego nie ale ale z 3-4 kilo, zastanawiam sie jeszcze bo siedząc i zmieniając pozycję, jak usiadłam bardziej lewa stroną ciała (na lewym pośladku) czułam kłucie w środku. Uczucie takie jakbym za głęboko tampona włożyła.
 
Bardzo ciężkiego nie ale ale z 3-4 kilo, zastanawiam sie jeszcze bo siedząc i zmieniając pozycję, jak usiadłam bardziej lewa stroną ciała (na lewym pośladku) czułam kłucie w środku. Uczucie takie jakbym za głęboko tampona włożyła.
Może te ciezary, niby nic a jednak, ja b poczekała, jeżeli przejdą plamienia do wieczora to dobrze, jeśli nie i ból to jechałam na szpital. Zrobisz jak uważasz.
 
Ja jak mnie bardzo cisnie i nie jade daleko to wogole pasa nie zapinam :)

Bardzo ciężkiego nie ale ale z 3-4 kilo, zastanawiam sie jeszcze bo siedząc i zmieniając pozycję, jak usiadłam bardziej lewa stroną ciała (na lewym pośladku) czułam kłucie w środku. Uczucie takie jakbym za głęboko tampona włożyła.

Mnie nie raz takie klucie tez zlapie ze az sie ruszyc wtedy nie moge przez chwilke, ale najczesciej jest to w miejscu po operacji.
 
A ja ponowie pytanie bo nikt nie odpowiedzial :) nowe ubranka tez pierzecie? lub zamierzacie prac?
Dla noworodka wszystko wyprałam i wyprasowałam. Teraz już w większości olewam pranie nowych przed pierwszym użyciem, ale ubrania dotykające bezpośrednio skóry piorę. Młody niby nie ma żadnych problemów skórnych, a mając już skończony rok od bodziaków z Primarku wyjętych prosto z paczki dostał wysypki.
 
reklama
A ja ponowie pytanie bo nikt nie odpowiedzial :) nowe ubranka tez pierzecie? lub zamierzacie prac?
Nowe ubranka dla maluszka piorę i prasuje. Słyszałam kiedyś od dziewczyny pracującej w H&M, że podczas pracy tam strasznie niszczą się ręce. Podobno ubrania jak są pakowane w kartony i przewożone z tych Bangladeszów itp. są spryskiwane specjalnyni środkami antyowadowymi, pleśniowymi itd. żeby nic się z nimi nie działo podczas transportu. Nie wiem na ile to prawda, ale wolę na takiej delikatnej skórce malucha tego nie sprawdzać.
 
Do góry