reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
A ja ponowie pytanie bo nikt nie odpowiedzial :) nowe ubranka tez pierzecie? lub zamierzacie prac?
Ja zmierzam wyprać w płynie dla dzieciaczków wszystkie ubranka, kocyki, pieluszki kilka tygodni przed terminem porodu, bo za wcześnie to też nie ma sensu, żeby jeszcze zapaszek był świeży.
 
Ja musze czekac do 16.. mam polowkowe wtedy [emoji5]
Ja pracowalam na recyklingu.. wiec mam tego troche.. duzo jak to moja siostra stwierdzila [emoji5] dla oby dwoch.. jednak wiecej dla Matyldy [emoji5]
Dziewczyny jak to jest z brzuchami... na chlopca jest bardziej szpiczasty a dziewczynka bardziej rozlany, okragly...?
Niby na synka bardziej do przodu a na dziewczynke rosnie caly pas brzuszny i pupa. U mnie sie sprawdza.
Eee u mnie sie to z corka nie sprawdzilo, mialam śliczną piłeczke, nie rozlaną a wyszła dziewczynka :D

Ja sie dzisiaj przerazilam, stanelam rano na wage i kolejny kilogram do przodu... A sie boje co mi.lekarz.powie na wizycie :/ ale fakt, zauwazylam tez, ze woda.mi.soe zaczela zatrzymywac, nogi.mam opuchniete...

Własnie siedze z corka na placu zabaw i oprocz nas nie ma nikogo. Gdzie sie podziały te wszystkiedzieci? To jest przerażające...
Ile masz juz kg na plusie??? Ja 4 [emoji33][emoji33][emoji33]
A ja ponowie pytanie bo nikt nie odpowiedzial :) nowe ubranka tez pierzecie? lub zamierzacie prac?
Oczywiście ze bede prala. Pierwszym chłopcom w platkach mydlanych a teraz jeszcze nie wiem co kupię[emoji16] najpierw muszę miec co[emoji23]
 
Bardzo dziekuje za odpowiedzi :) ja niby corka pierwsze ciuszki pralam teraz juz tylko bielizne im piore, bylam ciekawa waszego zdania :)

Moze , któras zamawiała z tych linków cos ? ... czytam niby komentarze dobre a nie chce przepłacac

Link do: *BPC_CIĄŻOWE SPODNIE JEANSY SKINNY SUPER STRETC_36


Moim zdaniem wszystko trzeba ... bo to nie wiadomo przez ile rąk przeszło i gdzie leżało na magazynach hurtowniach itd :)


Tak tylko dla informacji w lidlu maja byc jegginsy ciazowe za 45 zl :)
 
Bardzo dziekuje za odpowiedzi :) ja niby corka pierwsze ciuszki pralam teraz juz tylko bielizne im piore, bylam ciekawa waszego zdania :)




Tak tylko dla informacji w lidlu maja byc jegginsy ciazowe za 45 zl :)

Koło mnie lidla własnie nie ma :/ ale zamówiłam sobie te co tutaj polecała , któraś mamusia :)
 
reklama
Zastanawiam się, czy poprosić siostrę o zapolowanie na te jegginsy dla mnie. Mam z Lidla zwykłe legginsy i jakoś dziwnie na mnie leżą... Ale może się jeszcze ułożą, gdy brzuch urośnie.
 
Do góry