reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Moim zdaniem plamienia bez większej przyczyny sa i mijają , zlatuje " stara krew" a jak coś jest na rzeczy i jest ryzyko coś tam nie do końca pasuje lekarzowi to wolałabym być pod kontrolą i dmuchać na zimne , trzeba podjąć decyzję indywidualnie i jak podpowiada organizm my możemy doradzać ale ostateczna decyzja i tak zależy akurat tutaj do Ciebie @Mamusia96 . Jeśli się boisz nie bądź z tym sama ;*
 
reklama
@Przytupierniczek ja za tydzien mam polowkowe i ide z mezem ale na koniec poprosze lekarza, jesli nie zrobi tego wczesniej, aby zbadal dopochwowo dlugosc szyjki, ostatnio na inne forum trafila dziewczyna ktora w 23tc stracila dzidzie;( wlasnie ze wzgledu na skracajaca sie szyjke a miala tylko badana "recznie" . @Mamusia96 kochana czyli skraca Ci sie szyjka? Jesli tak, to w szpitalu powinni Ci zalozyc szew albo cos zapobiegawczego, dokladnie nie jestem w temacie ale mozna zapobiec nieszczesciom, jesli cos sie dzieje:*
 
Czesc dziewczyny! :)
Wpadlam dzisiaj do primarka i oszalalam!!! Lepiej zeby brzuszek byl chlopcem... bo jak bedzie Matylda to Kam Nas wystawi z walizkami! Bedziemy bankrutami!!! Mam sporo ciuszkow i dla dziewczynki i dla chlopca.. no ale za kazdym razem jak ide musze cos brzuszkowi kupic! Dzis padlo na cienki kocyk. Z jednej strony material, z drugiej taki ala polarek. Z cale 3.5 euro przecena bylo.. no ☺
W Nl sa takie upaly ze tylko w ogrodzie mnie basen ratuje.. opalona jakbym na wczasach byla... przynajmniej tyle z chorobowego! :)

Za mniej niz 3 tyg jade do mamusi!!! I prawie na 3 tygodnie! Taka radosc! :)
 
received_10212871022715175.jpeg

Oczywiscie foty zapomnialam!
 

Załączniki

  • received_10212871022715175.jpeg
    received_10212871022715175.jpeg
    43 KB · Wyświetleń: 283
@Darina88 póki co nie kupuje ubranek, narazie oglądam ale boję się o swój portfel jeśli okaże się że to córka:o jeśli 2 synek no to mam dla niego już wszystko:D jak dobrze pójdzie w poniedziałek będę wiedzieć czy zostane bankrutem lub zaoszczędze hajs:-D:-D:-D
 
@Przytupierniczek ja za tydzien mam polowkowe i ide z mezem ale na koniec poprosze lekarza, jesli nie zrobi tego wczesniej, aby zbadal dopochwowo dlugosc szyjki, ostatnio na inne forum trafila dziewczyna ktora w 23tc stracila dzidzie;( wlasnie ze wzgledu na skracajaca sie szyjke a miala tylko badana "recznie" .
Ehhh, i to jest właśnie dla mnie przerażające, że w UK przez całą ciążę nie ma ani jednego badania ginekologicznego. Ani ręcznie, ani przez dopochwowe USG. Są tylko dwa USG przez brzuch w 12 i 20 tc.

@Darina88 póki co nie kupuje ubranek, narazie oglądam ale boję się o swój portfel jeśli okaże się że to córka:o jeśli 2 synek no to mam dla niego już wszystko:D jak dobrze pójdzie w poniedziałek będę wiedzieć czy zostane bankrutem lub zaoszczędze hajs:-D:-D:-D
Mam to samo, dla chłopca jest w domu góra ciuchów i poza kombinezonem zimowym kupię co najwyżej symboliczne drobiazgi, ale jeśli będzie dziewczynka, to powiedziałam już mężowi, że może bać się o finanse :D
 
Któraś pytała o coś do samochodu, nie wiem czy o to chodzi, ale ja mam taki uchwyt do pasa BeSafe. Drogie cholerstwo, ale udało mi się kupić przecenione ze względu na uszkodzone pudełko. W pierwszej ciąży sporo jeździłam i często sama prowadziłam, więc warto było.

car-seat-stroller-accessories-besafe-pregnancy-belt-izi-fix-for-all-seats-1_1024x1024.jpeg
 
reklama
Dziewczyny na papierze w toalecie zobaczyłam mikroskopijną smuge krwi. Kolor taki truskawkowy zmieszana krew z mlekiem blada. Nie wiem czy już wszczynać alarm czy jeszcze zaczekać..
 
Do góry