reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Któraś pytała o coś do samochodu, nie wiem czy o to chodzi, ale ja mam taki uchwyt do pasa BeSafe. Drogie cholerstwo, ale udało mi się kupić przecenione ze względu na uszkodzone pudełko. W pierwszej ciąży sporo jeździłam i często sama prowadziłam, więc warto było.

car-seat-stroller-accessories-besafe-pregnancy-belt-izi-fix-for-all-seats-1_1024x1024.jpeg

Bardzo podobny adapter kupił mi mąż na Allegro za 80zl. Szwagierka jeździła z tym i ja nam zamiar, juz jest zamontowany w aucie ;) hehe szkoda tylko ze troche to niewygodne przy sukienkach :D
 
Dziewczyny na papierze w toalecie zobaczyłam mikroskopijną smuge krwi. Kolor taki truskawkowy zmieszana krew z mlekiem blada. Nie wiem czy już wszczynać alarm czy jeszcze zaczekać..
Miałam tak około ósmego tygodnia, zużyłam kilka kawałków papieru zanim całkiem zniknęły. Kilka dni później wspominałam o tym lekarce rodzinnej, gdyby mogła, wzruszyłaby ramionami :rolleyes2: Powiedziała, że w pierwszej połowie ciąży to normalne. I szczerze, od jednej smugi bym alarmu nie wszczynała ;)
 
Miałam tak około ósmego tygodnia, zużyłam kilka kawałków papieru zanim całkiem zniknęły. Kilka dni później wspominałam o tym lekarce rodzinnej, gdyby mogła, wzruszyłaby ramionami :rolleyes2: Powiedziała, że w pierwszej połowie ciąży to normalne. I szczerze, od jednej smugi bym alarmu nie wszczynała ;)
Na początku miałam ciążę zagrożona i byłam na podtrzymaniu dlatego takie sytuacje mnie stresują, na początku ciąży jak krwawiłam (ale wtedy było tego znacznie więcej) dostałam duphaston. Poczekam, zobaczę czy coś się będzie jeszcze działo, może to nic groźnego.
 
@Darina88 póki co nie kupuje ubranek, narazie oglądam ale boję się o swój portfel jeśli okaże się że to córka:o jeśli 2 synek no to mam dla niego już wszystko:D jak dobrze pójdzie w poniedziałek będę wiedzieć czy zostane bankrutem lub zaoszczędze hajs:-D:-D:-D
Ja musze czekac do 16.. mam polowkowe wtedy ☺
Ja pracowalam na recyklingu.. wiec mam tego troche.. duzo jak to moja siostra stwierdzila ☺ dla oby dwoch.. jednak wiecej dla Matyldy ☺
Dziewczyny jak to jest z brzuchami... na chlopca jest bardziej szpiczasty a dziewczynka bardziej rozlany, okragly...?
 
Na początku miałam ciążę zagrożona i byłam na podtrzymaniu dlatego takie sytuacje mnie stresują, na początku ciąży jak krwawiłam (ale wtedy było tego znacznie więcej) dostałam duphaston. Poczekam, zobaczę czy coś się będzie jeszcze działo, może to nic groźnego.
U mnie to mogło być z nadżerki albo jakiegoś podrażnienia. Nigdy już się nie pojawiło.
 
Ja musze czekac do 16.. mam polowkowe wtedy [emoji5]
Ja pracowalam na recyklingu.. wiec mam tego troche.. duzo jak to moja siostra stwierdzila [emoji5] dla oby dwoch.. jednak wiecej dla Matyldy [emoji5]
Dziewczyny jak to jest z brzuchami... na chlopca jest bardziej szpiczasty a dziewczynka bardziej rozlany, okragly...?
Eee u mnie sie to z corka nie sprawdzilo, mialam śliczną piłeczke, nie rozlaną a wyszła dziewczynka :D

Ja sie dzisiaj przerazilam, stanelam rano na wage i kolejny kilogram do przodu... A sie boje co mi.lekarz.powie na wizycie :/ ale fakt, zauwazylam tez, ze woda.mi.soe zaczela zatrzymywac, nogi.mam opuchniete...

Własnie siedze z corka na placu zabaw i oprocz nas nie ma nikogo. Gdzie sie podziały te wszystkiedzieci? To jest przerażające...
 
Ja standardowo 2 h drzemki [emoji85]

Daga luz u mnie to samo [emoji23] jak popatrzę w kartę ciąży to ostatnio co 2 tyg dodatkowe kg na plus

Patka obserwuj się może tylko coś gdzieś od tak sobie się pokazało alarmowac będziesz jak coś więcej by bylo

@Mamusia96 daj nam znać co u Was jak się mają sprawy
 
reklama
hmm... mamusie jeżdżące autem macie adapter do pasów bezpieczeństwa jeśli tak to jaki polecacie, muszę się zaopatrzyć prawie miałam dziś małe bum bo mi wymuszono pierwszeństwo.
Nie używałam w żadnej ciąży, pas umieszczam pod brzuchem, jeżdżę codziennie.
A tak po za tym to dzisiaj tak mnie siostra wkurzyła że aż się popłakałam , bo ona ma ryj do ucha do ucha , nie wiem do kiedy ale narazie moja noga u niej nie postanie . Milej i spokojnej środy [emoji11][emoji9][emoji7]
Uuu szkoda, nie denerwuj się już, bo szkoda maluchów;)
Kochane jak już pisałam rano, byłam u lekarza ponieważ miałam plamienie krwią. Dostałam luteinę podjęzykową. Minęło pare godzin a ja teraz dostałam dosyć mocnego brązowego plamienia. Czy powinnam bardzo się martwić? Dodam że łożysko jest blisko szyjki macicy.
Ja bym chyba nie czekała....zwlaszcza, że gin już coś sugerowal
Dziewczyny na papierze w toalecie zobaczyłam mikroskopijną smuge krwi. Kolor taki truskawkowy zmieszana krew z mlekiem blada. Nie wiem czy już wszczynać alarm czy jeszcze zaczekać..
A mogło to być jakieś naczynko?
@Kruszka znalazlam w koncu ten material, co sie naszukalam...oczywiscie to bawelna premium, wiec i drozsza, ale cudna i ja bede z tego szyla wyprawke, polacze ten materialek z gladkim kolorem lila :)

Link do: Tkanina bawełniana premium wzór LASEK
Kurcze... Dzięki, ale gdybym wiedziała, że będziesz specjalnie szukać to bym nie prosiła. Przepraszam i dziękuję, na pewno zamówię:D

Pomalowalam dziś salon i zbilam żyrandol, także ten..... fajnie....
 
Do góry