reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A to moje kotki, tylko nie wiem, czy będzie widać zdjęcia, bo kombinuję coś przez tablet :p

Kotka
35741643_2143245589036618_2832305772346474496_n.jpg


I kocurek
26239476_1959113577449821_7677777957554286424_n.jpg


Jak już rzucam zdjęciami, to tak udało mi się wczoraj uśpić młodego w chuście. Chcę całkowicie odstawić KP w ciągu dnia, a bez cyca nie mam go jak uśpić... Zostaje chusta :)
upload_2018-6-22_7-35-39.jpeg
 

Załączniki

  • upload_2018-6-22_7-35-39.jpeg
    upload_2018-6-22_7-35-39.jpeg
    70,2 KB · Wyświetleń: 237
reklama
@Iga033 ja tez mam termin na 19.12 :)

@Totois30 kochana dla mnie to matrix :D chyba tak nie dopuszczalam mysli o cciąży, ze przegapilam podstawowe objawy...choć i tak nie mialam ani mdlosci, jakis mini okres byl w tych dniach co mial byc, po za tym bylam na tabletkach anty ;) sennosc, bole glowy i brak sil zrzucilam na anemie.. :)

@iwanoc gratuluje, ja mam na 90proc córka, oby zostało, lekarz mówił to z zerowym zawahaniem i nawet ze trzy razy sprawdzil :) ja niedowierzam do dzis, bo jak ja czegos chce, to zawsze jest na odwrot :)
 
Natka czyli dmucha na zimne! Kazda ciaza inna!

Pierniczku, piekny. Ja mam owczarka niemieckiego.
:D Owczarki niemieckie to chyba najcudowniejsze zwierzęta na świecie, mieliśmy poprzednio długowłosego ON-ka, był tak w nas zapatrzony, skoczyłby za nami w ogień. Teraz na spacerach widzę, że to chyba taka ogólna cecha ONków, że są takie bardzo skupione na właścicielu, posłuszne i karne i tęsknię za tym jak mój wariatuńcio szaleje i za nic nie chce mnie posłuchać! :p
 
Pierniczku to prawda, wierne i oddane, za to kaukas/z (bo Twoj piesio to ta rasa prawda?)sa bardzo terytorialne, maja go moji rodzice i wlasne podwoko to jak jego tron. Przynajmniej on jest taki zachowawczy. Chcialam kiedys takiego piesia ale maz sie nie zgodzil, mielismy odmienne zdanie.
 
Cześć dziewczynki :* trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze jeśli któraś wizytuje dziś :) ja dopijam kawę i lecę do pracy, dobrze, że to już piątek i będzie chwila wolnego :) ostatanio coś już mi się nie chce chodzić do pracy a l4 planuje dopiero od września także jeszcze tyyyyle czasu :/

W czy któraś z Was jest z dolnośląskiego? :)
Ja jestem, z Wałbrzycha [emoji4]
Hej dwupaczki :-) :)!

Ucho się odetkało :D:D:D Co za ulga.
Zbieramy się zaraz z Szymciem, jedziemy po kwiaty i do szkoly na zakończenie roku.
Popoludniu lekarz :wink: ale dzisiaj się jakos nie stresuje wcale po wt prenatalnych... A jutro wyjezdzamy :laugh2:.. Jupi.


Ale mam dzis przypływ enegriii :).
Miłego laseczki :happy:!
Super że się udało z uchem , oby już nie powracalo [emoji4]
Hej:) PO wczorajszej wizycie wszystko ok:) i na 99 % dziewczynka :) no to bedzie parka :)
Super, gratuluję [emoji4]
Właśnie skończyłam czapkę nr 3 dla młodego :) mam nadzieję że nie jest zbyt dziewczynska :DZobacz załącznik 869701
Ta niebieska kokarda , Hehe dla nie też wygląda jak dla dziewczynki [emoji1]
Piszecie, że ciężko nadążyć.
Ja po wizycie, maluch super, dziś przeziernosc udało się bardzo dokładnie zbadać i wyszła 0,98 więc idealnie, kość nosowa obecna, serduszko pięknie pracuje. Tym razem dzidziuś nie chciał pokazać co między nóżkami, więc tak do końca nie jest pewne ale raczej chłopiec. Spał w najlepsze.
Córka urodzona 12 dni po terminie przez cc, waga 3420G i 54cm.
Ja tez jestem psiara i uwielbiam Labradory, mam roczną suczke Lolę.
Super że wszystko dobrze [emoji4]

Ja od rana z bólem gardła wstałam, muszę się jakoś ratować. Młoda też charle, nic nie lepiej, ja się wykończę.. nie chce znów jej antybiotyku dawać bo co chwile go ma [emoji853]

Wczoraj pozalewalam syropem lipę. Reszta się suszy na herbatę. Jutro trzeba zlewać, i już sama napewno bo tego nie będę robić.

Po wczorajszej burzy dziś u nas pięknie, czyste niebo, słońce pięknie świeci, ale wieje coś i chłodno zaledwie 14stopni.

Dziś w planach lepienie pierogów, a mi się nie chce [emoji23]
Lenistwo dopadło okropne.

Wizytujacym zaciskam kciuki [emoji4]
Miłego dnia [emoji4]
 
reklama
Ja jestem, z Wałbrzycha [emoji4]Super że się udało z uchem , oby już nie powracalo [emoji4]Super, gratuluję [emoji4]Ta niebieska kokarda , Hehe dla nie też wygląda jak dla dziewczynki [emoji1]Super że wszystko dobrze [emoji4]

Ja od rana z bólem gardła wstałam, muszę się jakoś ratować. Młoda też charle, nic nie lepiej, ja się wykończę.. nie chce znów jej antybiotyku dawać bo co chwile go ma [emoji853]

Wczoraj pozalewalam syropem lipę. Reszta się suszy na herbatę. Jutro trzeba zlewać, i już sama napewno bo tego nie będę robić.

Po wczorajszej burzy dziś u nas pięknie, czyste niebo, słońce pięknie świeci, ale wieje coś i chłodno zaledwie 14stopni.

Dziś w planach lepienie pierogów, a mi się nie chce [emoji23]
Lenistwo dopadło okropne.

Wizytujacym zaciskam kciuki [emoji4]
Miłego dnia [emoji4]
Pozwoliłam sobie napisać na priv :)
 
Do góry