reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej dwupaczki :-) :)!

Ucho się odetkało :D:D:D Co za ulga.
Zbieramy się zaraz z Szymciem, jedziemy po kwiaty i do szkoly na zakończenie roku.
Popoludniu lekarz :wink: ale dzisiaj się jakos nie stresuje wcale po wt prenatalnych... A jutro wyjezdzamy :laugh2:.. Jupi.


Ale mam dzis przypływ enegriii :).
Miłego laseczki :happy:!
 
reklama
Piszecie, że ciężko nadążyć.
Ja po wizycie, maluch super, dziś przeziernosc udało się bardzo dokładnie zbadać i wyszła 0,98 więc idealnie, kość nosowa obecna, serduszko pięknie pracuje. Tym razem dzidziuś nie chciał pokazać co między nóżkami, więc tak do końca nie jest pewne ale raczej chłopiec. Spał w najlepsze.
Córka urodzona 12 dni po terminie przez cc, waga 3420G i 54cm.
Ja tez jestem psiara i uwielbiam Labradory, mam roczną suczke Lolę.
Ja mam 5miesieczna czarna Labke Rukia :)
 
I tak, wiem że totalnie dziewczynska czapajka :D ale jest wstawka niebieska więc ciiiii :D
Nic nie poradzę że mi się ciężko przestawić z córeczki na kolejnego chłopczyka :) :)
 
Ale mialam wczoraj dzien..od rana sprzatanie i gotowanie potem siostra z chlopem i mama w goscie potem na starowke a o 18 mialam jechac do warszawy polskim busem a taka wichura sie zerwala ze metalowe ciezkie krzesla lataky na ogrodku w kawiarni, a my wtedy na tym ogrodku jak pedem do srodka to pierwsza bylam tak sie balam ze czyms dostane a tu przecie juz nie tylko moje zdrowie no tak mi sie rece trzesly:D no i nie pojechalam do wawy wlasnie jade teraz:) oczywiscie glowa bolala bo tak pogoda taka byla i ta decyzja ze nie jechac, bilet juz kupiony, no ale sie nie balam przynajmniej. Ale dzis dopiero was nadrabiam:D
@Dagaa11 orany masakra..ja wlasnie zawsze boje sie remontow, chyba ze ktos ma sprawdzona ekipe to ok..
@Przytupierniczek jak sie dzis czujesz? Pierniczku a Ty moze jestes z Torunia taki ladny nick:) szukam grudnioweczki na kawke:)
@Julianna_Szcz ja nie wiem jak ja przezyje te glukoze, dzis obudzilam sie o 1 w nocy i musialam cos zjesc bo bym umarla i juz, chyba w jakiejs spiaczce bede musiala byc zeby przetrwać , u nas to sie robi później jakos 25tc? Nie wiem ale standardowo pozniej. A zapisalam sie wczoraj na polowkowe 11 lipca: D ojesu jesu jak niedlugo:)kochana czapka piekna ale faktycznie moze kokardke przerób na hmm..dinozaura:D kurna ciezko o motywy dla chlopca ale czapusia tez dla mnie dla dziewusi:* ale mam znajomych co Kazia w 3 mcu ubrali w rozowy pajacyk z prosiaczkiem i bajabongo wiec moze wyjsc slodko jak u Kaziutka, o koszulka z rambo i do tego czapusia:) moj M szaleje za superbohaterami i takimi innymi wiec juz widze te stroje u nas
@Aguu..la ja dzis? Mnie tam chwilke zatyka jak mocno dmucham nos ale za sek odtyka..ale boli a to tylko pare sek..
@Sabi32 koty w cieniu? A jo bo upał..ja jakos typowo smakow nie mam, bardziej ze cos sie przyjmie..ale moj M sie smieje ze podmienili mu zone bo czeko to u mnie bylo zawsze a os ciazy moze pare kesow czegos..lody owocowe..no inny czlowiek ze mnie..nie lubie jesc czegos czego wczesniej jadlam duzo..dzidziol madry mowi matka rozne rzeczy chce:) ja sie tak jaram tym dzidziolem, staramy sie od zeszlych wakacji udalo sie od razu ale w 9 tyg okazalo sie ze nic sie tam nie rozwija:( ale stracilan samoistnie z malym oczyszczaniem na szczescie, potem troche zdrowie mi sie posypalo, lekarze twierdza ze po tej burzy hormonów, tak zazdroszcze wam, jak nie musicie podtrzymywac ciazy i taki full naturals, oczywiscie wiem ze spori z nas tu na lekach, ale Ty to juz w ogole kiedys pisalam ze moje marzenie to pojsc do gina panie dr okres mi sie spoznia, a on prosze pani jest pani w 12 tc:D no sci fi:D a kazda ooo to tylko w filmach i przychodzi taka sabi i sie w 12 tc dowiedziala:D czad:D @MamaXTrzy szok ze mozna tak ladnie schuść;) zero skory czy cos extra, bol glowy wczoraj to chyba norma, pogoda byla ciezka ze nie wiem:/ @natka100 a bierzesz cos ze wzgledu na hipotrofie w poprzedniej ciazy? Slyszalan ze zastrzyki z heparyny i acard temu zapobiegaja, przepraszam jak juz pisalam ja skleroze mam a w ciazy to juz w ogole tragedia u mnie z kojarzeniem:D
Nic nie biore kazal na siebie chuchac i dmuchac .i na wszystko musze uwazac.
 
@natka100 kurcze ja mam ryzyko zahamowania wzrostu plodu po 37 tc i na to od badan prenatalnych biore acard, to zalecil inny niz moj lekarz na prenatalnych, Ty mialas te badania u swojego lekarza? Acard w niczym nie szkodzi a jednak zapobiega takim problemom, tutaj tylko wrzuce link mamy ginekolog ktora wlasnie pisala ze przy hipotrofii w poprzedniej ciazy od jakiegos czasu sie zapisuje Link do: Profilaktyka kwasem acetylosalicylowym w ciąży - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet tak do looknięcia;) no i oczywiscie duzo odpoczywaj i spij na lewym boku najlepciej:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
To moje kitalki śpiące na piecu kaflowym , Rumpelstylskin i Maleństwo :)
Ważą tyle samo tylko ze dziewczynie oczywiście poszło w boczki xD
IMAG1350.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1350.jpg
    IMAG1350.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 227
Do góry