reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Nie wiem jak ja dobrnę do końca roku, dwa dni po odstawieniu antybiotyku zapalenie pęcherza wróciło i powtórka z rozrywki, kolejny antybiotyk na tydzień, kolejne posiewy, ból którego nie znosi nawet połączenie apapu z buscopanem i z nospą ;( jestem strzępkiem nerwów już po tych trzech tygodniach, nie mogę wyjść z domu nawet na krok, tylko na badania, i zastanawiam się czemu, czemu do cholery musiało się to przyplątać ;( niech ten ból minie ;(
 
reklama
Hejo :)!
Ja dzis jakas mega slaba jestem. Od tego wczoraj popoludniu zatkalo mi sie lewe ucho. Płukam od wczoraj woda, wode utleniona aplikuje. Pani w aptece dala mi jakis srodek na udraznienie.. I nic.
Pierwszy raz w zyciu tak mam...:hmm: cho..lerny dyskonfort czuje.
Zna ktoś jakies sposoby na taki korek w uchu? Jak do jutra mi nie przejdzie czeka mnie laryngolog :unsure:....
W sobote wyjezdzamy a tu taki klops :(.

Mialam nas dzisiaj zaczac pakowac i kompletnie nie mam sily...

Wy laski, Wy :-D! Figurki zazdroszcze. Ja od zawsze z jo-jo walcze... Musiałabym na samej sałacie i wodzie zyć ;) zeby 60kg wazyc...

Co do remontow i domow znam temat nazbyt dokladnie. Z remontami sie bujaliśmy kilka lat bo mieszkamy w domu po dziadkach... Zrobic trzeba bylo wszystko. A fachowcy wiadomo sa jacy sa...
A pozniej mojemu sie zachcialo dzialki w gorach. Domek mial byc wypoczynkowy... A jest 140m na dole bez poddasza ;) wiec jest co robic. Ale tam jakos musze przyznac ze jeden drugiego poleca i budowa wraz z wykończeniem poszla sprawnie. Dół juz mamy zrobiony. W wakacje bedziemy wykończac gore wiec znowu bedzie "wesoło"...:crazy:
 
Nie wiem jak ja dobrnę do końca roku, dwa dni po odstawieniu antybiotyku zapalenie pęcherza wróciło i powtórka z rozrywki, kolejny antybiotyk na tydzień, kolejne posiewy, ból którego nie znosi nawet połączenie apapu z buscopanem i z nospą ;( jestem strzępkiem nerwów już po tych trzech tygodniach, nie mogę wyjść z domu nawet na krok, tylko na badania, i zastanawiam się czemu, czemu do cholery musiało się to przyplątać ;( niech ten ból minie ;(
Jejku az mi Cie szkoda, kojarze, ze juz jakis czas temu pisalas o tym bolu.
Jedz suszona zurawine, chociaz moze w jakims stopniu Cie uchroni [emoji110]
 
Nie wiem jak ja dobrnę do końca roku, dwa dni po odstawieniu antybiotyku zapalenie pęcherza wróciło i powtórka z rozrywki, kolejny antybiotyk na tydzień, kolejne posiewy, ból którego nie znosi nawet połączenie apapu z buscopanem i z nospą ;( jestem strzępkiem nerwów już po tych trzech tygodniach, nie mogę wyjść z domu nawet na krok, tylko na badania, i zastanawiam się czemu, czemu do cholery musiało się to przyplątać ;( niech ten ból minie ;(
Wspolczuje, wiem.co.czujesz. ja męczyłam się z pecherzem 5 miesiecy przed.ciąza... długa kuracja pewnym abtybiotykiem pomogła, ale co się wycierpiałam..
 
Widze,ze dzis dzień marudzenia, wiec ja tez troche pomarudze...GORĄCO!!! Umre przez te upaly...bylam w urzędzie bo cholernego dowodu nie ma dalej dla mlodego wrr, idzie z Warszawy od trzech dni...bo przeciez Warszawa jest w Afryce :crazy:

Wpadlam do M do pracy na buziaka, posiedzialam pol godziny, oczywiscie zjebke dostalam, ze dziecku szkodze, bo kupilam wode smakowa :errr: :D no i sukienke dzis ubralam, a ze z dekoltem, to M stwierdzil, ze cycki mam chyba dwa rozmiary wieksze :D no fakt, dziwnie sie czulam, faceci w cycki sie patrzyli, choc dekolt nie wielki jakis taki, jak tak dalej pójdzie, to bede miala takie cyckodoje :dry:
Aaa no i wracam sobie do domu i dzwoni tesciowa..odbieram a ta krzyczy " gratulacje! Kochana moja, tak sie ciesze, mowilam Marcinkowi, ze musicie miec swojego dzidziusia...bla bla " i potok słów :D a M byl rano u mamy i jej powiedzial, a ta kazala nic mi nie mowic, ze wie ;)
Takze strach ma wielkie oczy, balam.sie reakcji wszelkich a tu taka niespodzianka :)
Ciesze sie, bo w koncu moge spokojnie ta ciążą sie cieszyc.

Na obiadek mialam zupe jeszcze szpinakwa z wczoraj i wiecej nic nie gotuje, bo u nas dzis 32st, nie da sie funkcjonowac w domu :no:

Na rozstepy kupilam sobie w rossmanie "i love mummy" z AA, jest to koncentrat punktowy, smarowac trzeba tam gdzie jest ryzyko rozstepow, lub gdzie te rozstepy juz sa. Ja smaruje brzuch i dupke.
 
Aha, bylam w lidlu i przynioslam do domu taki zestaw: nektar z czarnej porzeczki, jogurt porzeczkowo malinowy, kinder bueno i sledzik w smietanie :-D gdzie spojrzałam, tam mi dzidzia mowila czy brac czy nie ha ha, najlepsze jest to, ze jak zobaczylam nektar z porzeczki to bmalo slinotoku nie dostalam, a normalnie nie lubie :-) :)
No i od paru dni bulka z zoltym serem i ketchupem...no musze, bo sie udusze..tez takie smaki macie?
 
Aha, bylam w lidlu i przynioslam do domu taki zestaw: nektar z czarnej porzeczki, jogurt porzeczkowo malinowy, kinder bueno i sledzik w smietanie :-D gdzie spojrzałam, tam mi dzidzia mowila czy brac czy nie ha ha, najlepsze jest to, ze jak zobaczylam nektar z porzeczki to bmalo slinotoku nie dostalam, a normalnie nie lubie :-) :)
No i od paru dni bulka z zoltym serem i ketchupem...no musze, bo sie udusze..tez takie smaki macie?

Sabi z tą bułą z żółtym serem mam tak samo :D dziś wjechała na śniadanie i jutro pewnie tez :) ale fakt, dzidzia podpowiada co by tu szamnąć :D
 
Aha, bylam w lidlu i przynioslam do domu taki zestaw: nektar z czarnej porzeczki, jogurt porzeczkowo malinowy, kinder bueno i sledzik w smietanie :-D gdzie spojrzałam, tam mi dzidzia mowila czy brac czy nie ha ha, najlepsze jest to, ze jak zobaczylam nektar z porzeczki to bmalo slinotoku nie dostalam, a normalnie nie lubie :-) :)
No i od paru dni bulka z zoltym serem i ketchupem...no musze, bo sie udusze..tez takie smaki macie?
U mnie się uspokoiło trochę z owocami, chociaż jabłka i banany to mój ulubiony przysmak między posiłkami :D obecnie na tapecie są kanapki z masłem i dżemem truskawkowym <3 mniam do potęgi entej :D
 
A ja dziś kupuste kiszona taka z beczki mloda kupiłam.. No musialam... Tak mi pachniala.
Najpierw z pol kg zjadłam surowej a z reszty bigosik robie. Trzeba bylo wymieść przed wyjazdem co tam w lodówce jest ;).
 
reklama
Dziewczyny oszaleje z tym uchem :(... Szumi mi, jest zatkane i czuje sie jakby by ktos tam wode wlewal :baffled:.... Miala tak kiedys ktoraś? Coś pomoglo?
 
Do góry