reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Witajcie w ten gorący dzień, trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty :) Mam pytanie, czy używacie jakichś kremów przeciwko rozstępom? Jestem alergikiem i boję się stosować czegokolwiek nowego, macie może coś godnego polecenia?
Ja jak juz wspominalam, uzywam bio oila, olejek. Czy jesto dobry? Nie wiem, u mnie sie fajnie wchlania i ladnie pachnie [emoji4] ale zapach nie kazdemu przypada do gustu (z tego co dziewczyny pisaly). Glownie chodzi o intensywne wcieranie (w brzuch delilatnie) czegokolwiek zeby pobudzic skore [emoji6]
 
Przepraszam że się wtrace miałaś mankiet restrykcyjny czy wyloczenie trzustkowo jelitowe??? Mam nadzieję że nie uraze takimi pytabiami ale pierwszy raz znalazłam kogos kto jest po operacji zmniejszenia zoladka tak jak ja [emoji1] i mnie 19 października minie 2 lata a zaczynałam z wag 117kg 167cm miło znaleźć kogoś na tym forum kto wie co to znaczy
rekawowa resekcja żołądka [emoji8] u mnie w kwietniu minęły 3 lata z wagi 120 schudlam do 50 i mam 177 cm
 
Ci powiem ze na zdjeciach bylas pyza (ale ladna za to [emoji4]).
Na tym zdj. W niebieskim stroju ile mialas kg?- az za chuda bylas [emoji85] Teraz wygladasz znacznie lepiej (wg galerii brzuszkow) [emoji6]
Tu kochana 50 bardzo duza niedowaga, wiem ze bardzo źle, teraz to wiem, wtedy myslalam ze jeszcze mam grube uda[emoji33][emoji53][emoji53][emoji53] a ledwo 45cm w udzie. Ale za to w tali 59[emoji53][emoji23] szkoda ze sie nie da tylko tali miec takiej a reszte bardziej kobieco. Jak jestem chuda to jak drzewo
 
Tu kochana 50 bardzo duza niedowaga, wiem ze bardzo źle, teraz to wiem, wtedy myslalam ze jeszcze mam grube uda[emoji33][emoji53][emoji53][emoji53] a ledwo 45cm w udzie. Ale za to w tali 59[emoji53][emoji23] szkoda ze sie nie da tylko tali miec takiej a reszte bardziej kobieco. Jak jestem chuda to jak drzewo
Wiec po ciąży nie obieraj sobie takiego celu (50) zdecydowanie lepiej Ci w kobiecych ksztaltach [emoji4] mowilas, ze cyckow nie masz, ale na zdj pomimo sporej niedowagi cos widac [emoji3]
 
Mama cudowne efekty i że skórą pięknie się wciągnęła, wielkie łał!!

Sabi cycek zazdroszczę ale chodzi o jędrność choć ja mam tygrysa na brzuchu (rozstępy) i cycki nie te co kiedyś to mąż ostatnio mówił że on mnie tak nie widzi jak mowie i że wg niego bardzo przesadzam, kochany!

No cóż ambitnie będę nad sobą pracować po ciąży , bo więcej dzieci nie planujemy ;-)

Co do smarowania brzuszka, mi nic nie pomogło i tak popekalam :-( teraz będę się tylko mocno nawilżać np. olejem kokosowym albo z migdałów albo z awokado. Ale myślę że każda z Nas znajdzie jakiś złoty środek :-)

Kruszka jak wczasy ?:-)

U Nas z rana parowa a teraz pada, cudownie! Mąż przesadził mi kilka roślin więc fajnie je podleje :-)

Któraś z Nas pisała o domu, ja mówiłam że końcówka wykańcza ;-) i tak chyba jest u każdego. Pociesze, dom budowaliśmy 9 lat temu po roku zamieszkaliśmy i powiem tak, w niczym nie przypomina wnętrze domu tego co było ;-) ciągle coś zmieniałam, poprawiałam ale osiągnęłam cel, jest przytulnie :-) a na tym najbardziej mi zależało. Jeszcze łazienkę ogarniemy i będzie idealiszys :-)

A tak poza tym drogie panie, seksu z Was mamuśki :-)
 
Hej laski, mam.fTalny dzień. Jestem wkur***** na maksa. Od wtorku zapieprzamy w kuchni, wynosimy rzeczy, stare meble, piekarnik.itd, bo dzisiaj montują nam nowe meble kuchenne. Po pierwsze ekipa spóźniła się tylko 3 godziny :) a po drugie idioci porobili złe wymiary i 3/4 półek nie pasuje!!! Jesteśmy bez kuchni i nie wiadomo kiedy naprawią swoj błąd... Mam dość :(
 
Laseczki co u Was na obiad?:) u mnie juz fasolka szparagowa sie gotuje, do tego ziemniak i pomidor malinowy, pyyycha :) wcześniej był poruszany temat mdłości, ja nie mam i nie mialam ale za to nie mam siły na nic... o 20:00 padam jak mucha do łóżka no i w nocy obowiązkowo dwie wycieczki do kibelka, nie poznaje swojego pęcherza :D
 
reklama
Hej laski, mam.fTalny dzień. Jestem wkur***** na maksa. Od wtorku zapieprzamy w kuchni, wynosimy rzeczy, stare meble, piekarnik.itd, bo dzisiaj montują nam nowe meble kuchenne. Po pierwsze ekipa spóźniła się tylko 3 godziny :) a po drugie idioci porobili złe wymiary i 3/4 półek nie pasuje!!! Jesteśmy bez kuchni i nie wiadomo kiedy naprawią swoj błąd... Mam dość :(
Ojej, co za firma... Co do spoznialstwa, to budujac dom na palcach jednej reki moglam policzyc punktualnych majstrow, taki ich urok [emoji57] Mozesz miec tylko nadzieje, ze w ramach rekompensaty szybko naprawia swoj blad. Wcale sie nie dziwie, ze jestes zdenerwowana, kuchnia to serce domu, jak funkcjonwac...
 
Do góry