reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Chce mieć i się cieszy ale tak do końca na pewno nie jest świadomy jak to będzie :laugh2: i już powiedział, że siostra może sobie wziąć misie ale autek jej nie odda. Także przewiduje, że na pewno będzie sporo zazdrości .
 
reklama
Ja też po wizycie u lekarza. 5 grudnia termin cc. Ale jakoś tak dziwnie czuje, że Młoda będzie chciala pojawić się wcześniej. Oby nie, bo wiadomo , że każdy dzień dluzej się liczy. Boję się okrutnie, bo już jedną cesarke miałam i wiem jak to boli. Tym bardziej, jeżeli rana nie chce się goic . Brzuch już mam między nogami dosłownie :happy:
 
Ja mam termin na 21 mam nadzieje ze mały sie troszke wczesniej urodzi bo chcialabym byc w domu na swieta ale tez nie za wczesnie bo wiadomo lepiej jak posiedzie w brzuszku dluzej.
 
Ja też po wizycie u lekarza. 5 grudnia termin cc. Ale jakoś tak dziwnie czuje, że Młoda będzie chciala pojawić się wcześniej. Oby nie, bo wiadomo , że każdy dzień dluzej się liczy. Boję się okrutnie, bo już jedną cesarke miałam i wiem jak to boli. Tym bardziej, jeżeli rana nie chce się goic . Brzuch już mam między nogami dosłownie :happy:
Jeśli dzidzia zechce pojawić się wcześniej - to będziesz ją tulić w ramionach może już za 2 tyg. Ciąża już będzie donoszona :) a ty szybciej poznasz swoje szczęście.
 
reklama
Mój młody był od 29 tygodnia głową w dół. W 34 tygodniu okazało się że woli być posladkowo, a w poniedziałek znowu postanowił się ładnie ułożyć do porodu. Jeszcze się nie Lancie dziewczyny. Jest szansa że fikna :)
 
Do góry