reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
O jaka konkretnie wiadomosc Ci chodzi? :>
U mnie na szczescie zgaga minęła ale też miałam takie tygodnie że nie mogłam jeść spać ani leżeć [emoji14]
 
No to jestem ciekawa ile ja wcześniej dostanę termin na cc, normalnie mam na 21 grudnia ale wolałabym wcześniej niż tak zaraz przed świętami [emoji14]
 
Nie dość że młody nie obrocony i juz się nie obruci bo ma za mało miejsca - to wszystko co mozliwe do wskazań. Jak to mój lekarz mówi - jestem "wyjątkiem". Na samym początku ciąży pisalam tutaj, ze mam dwuroznosc macicy A potem wyszły jeszcze dwie wady :/
 
Najgorsze było to że pierwszy lekarz do jakiego poszlam od razu powiedział mi że mogę mieć problem z donoszeniem i że przy takich wadach większość kobiet nie dochodzi do 14tc. Także łatwo nie było ale byłam i jestem pełna nadzieji i wiary i wierzę że wszystko będzie dobrze. W koncu to juz ostatek!
 
reklama
Nie dość że młody nie obrocony i juz się nie obruci bo ma za mało miejsca - to wszystko co mozliwe do wskazań. Jak to mój lekarz mówi - jestem "wyjątkiem". Na samym początku ciąży pisalam tutaj, ze mam dwuroznosc macicy A potem wyszły jeszcze dwie wady :/
U mnie w sumie to samo. Malutka jest spora a wod plodowych w granicach normy, ale blizej dolnej granicy, dodarkowo mocno osadzona w miednicy wiec male szanse na fikolka...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry