reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Mi juz przechodzi bol cale szczescie, teraz mlody zasnal to wzięłam sobie jeszcze kąpiel i mam nadzieje, ze bedzie ok.
Wieczorem mam okuliste i przy okazji zapisze sie na usg, moze uda sie zrobic jeszcze przed wizyta 4 listopada.
Jakby nie patrzec to wedlug miesiaczki zaczelam 37tyd, ale sugerujac sie usg I trymestru to aktualnie koncze powoli 34. Doluje mnie ta rozbieżność, jeden lekarz mowi, ze mala tyle nadrobila, ze spokojnie w listopadzie sie urodzi, moja doktor twierdzi, ze mam sie trzymac usg i czekac grudnia. Tylko ja sie boje takiego czekania, bo Franka urodzilam pod koniec 38tyg i juz mialam zielonkawe wody. Mam nadzieje, ze cos sie okresli na tym kolejnym usg.
Ja mam lipe z ta karta rosmmanowska, bo mam Franka wpisanego i nie moge drugiej ciazy wpisać, a drugiego dziecka nie wpisze, ze sie urodziło bo jak z brzucholem pojde:).
To że już masz Franka zaznaczonego na karcie rosnem to nic nie znaczy dodajesz że jesteś w ciąży i przewidywany termin porodu i dostaniesz te pieluszki



Mówicie że orzechów nie wolno tylko że jak prawie całą ciąże wcinam ziemne i nic mi nie jest ani małej
 
To że już masz Franka zaznaczonego na karcie rosnem to nic nie znaczy dodajesz że jesteś w ciąży i przewidywany termin porodu i dostaniesz te pieluszki



Mówicie że orzechów nie wolno tylko że jak prawie całą ciąże wcinam ziemne i nic mi nie jest ani małej

Pierwsze słyszę , że nie wolno jeść orzechów w ciąży. Chyba się coś komuś pomerdało;)
 
powiedzcie mi jakie dla nas są normy TSH? i ile wynosić powinna długość szyjki? tak orientacyjnie, bo 2 cm to dla mnie drastycznie mało....

Normy tsh w ciąży
IMG_20171026_130711.png
 

Załączniki

  • IMG_20171026_130711.png
    IMG_20171026_130711.png
    65,2 KB · Wyświetleń: 509
Ja po wizycie. Dzidzia ok, tylko... szyjka zmiekla i sie skrocila. Mam wrocic do luteiny dopochwowej. Nie dzwigac, nie schylac sie, nie wspolzyc (jakbym do tej pory tego nie robila juz) ale mniej chodzic wiecej lezec...
Lekarz kazal byc koniecznie za 2 tyg i juz zrobil wymazy mimo ze u mnie dopiero 33tc zaczelam dzis...

Takze tego, chyba na wczesniejszy porod mnie widzi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze że z dzidzia wszystko ok. Może Zywia ma ochotę szybciej mamusie zobaczyć. Mam jednak nadzieję że do 38 tygodnia jeszcze posiedzi
 
Dobrze że z dzidzia wszystko ok. Może Zywia ma ochotę szybciej mamusie zobaczyć. Mam jednak nadzieję że do 38 tygodnia jeszcze posiedzi
A jaka ja mam nadzieję, ze posiedzi jeszcze. Remont trwa w najlepsze i jak mi przyjdzie wczesniej rodzic to chyba w poblizu domu mamy, chyba jakies kielce...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry