reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A jaka ja mam nadzieję, ze posiedzi jeszcze. Remont trwa w najlepsze i jak mi przyjdzie wczesniej rodzic to chyba w poblizu domu mamy, chyba jakies kielce...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze nie ma się co martwić. Sąsiadkę też lekarz straszył że urodzi dużo przed terminem a urodziła po terminie. Oszczędzaj się i będzie dobrze.
 
reklama
1509019386-d2920e3f50e4bd23-aaaaaa.jpeg
taaaa pojawiła,niestety.Po 30 tyg zaczela mi wychodzic.Nie ciesze sie bo po Leosiu mialam ją jeszcze 2 LATA!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez orzechy wcinam całą ciążę. Diabetolog mi nawet polecala dodawać np do drugiego śniadania. Czasem jak jestem głodna między posiłkami to zjadam garść .

Odebrałam wyniki i o ile morfologia ładna, poza podwyzszonymi leukocytami, to w moczu jakieś odchylenia. Nablonki płaskie 'dość liczne w Polu widzenia', i nieliczne bakterie... do tej pory zawsze wszystko było idealnie.

To może być jakąś infekcja?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez orzechy wcinam całą ciążę. Diabetolog mi nawet polecala dodawać np do drugiego śniadania. Czasem jak jestem głodna między posiłkami to zjadam garść .

Odebrałam wyniki i o ile morfologia ładna, poza podwyzszonymi leukocytami, to w moczu jakieś odchylenia. Nablonki płaskie 'dość liczne w Polu widzenia', i nieliczne bakterie... do tej pory zawsze wszystko było idealnie.

To może być jakąś infekcja?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też jem orzechy i migdały i nie wyobrażam sobie ich nie jeść :)
Mocz z nabłonkami i bakteriami to u mnie "norma" w ciąży.. jak wyszły bakterie za pierwszym razem to robiłam posiew moczu. Ten wyszedł ok więc piłam żurawinę. Przy następnym badaniu miałam już bardzo liczne bakterie. Skończyła się cierpliwość mojego lekarza i dostałam antybiotyk, jakiś na M i jednorazowej dawce na noc.
Przy kolejnym badaniu było już bez nablonkow i bez bakterii.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też jem orzechy i migdały i nie wyobrażam sobie ich nie jeść :)
Mocz z nabłonkami i bakteriami to u mnie "norma" w ciąży.. jak wyszły bakterie za pierwszym razem to robiłam posiew moczu. Ten wyszedł ok więc piłam żurawinę. Przy następnym badaniu miałam już bardzo liczne bakterie. Skończyła się cierpliwość mojego lekarza i dostałam antybiotyk, jakiś na M i jednorazowej dawce na noc.
Przy kolejnym badaniu było już bez nablonkow i bez bakterii.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Uspokoiłas mnie trochę.
Szwagierka, która ma roczną córeczkę stwierdziła że z takimi wynikami lekarka ja wysłała do szpitala, wiec byłam lekko przerażona...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Melduje się po wizycie. Na ktg jak zwykle maluszek szalał i musiałam się odwrócić na drugi bok i dał zmierzyć sobie serduszko, wszystko Ok [emoji5] tutaj nie sprawdzają tak na usg ile wazy dopóki moja waga jest Ok i nie widza konieczności. Dopiero koło 37 tc robią usg. Sprawdzał tylko szyjkę i mówi ze zamknięta i wszystko Ok. Za dwa tygodnie znowu wizyta. Mały odwrócił się główka do góry a już miał na dole i jak teraz się nie odwróci przez dwa tyg to cc. A już się nastawiłam na normalny poród. Mam jakieś ćwiczenia wykonywać które pomogą mu się odwrócić, zobaczymy. A tak się śmiesznie wypina ze aż położna się śmiała i mówi ze aż dziwnie. Z całej jednej strony miałam go całego a z drugiej pusto [emoji15][emoji848] tez tak macie?? Szczególnie jak na boku lerze i potem się przechylam na wprost to tak mam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry