reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej:) dawno mnie nie było ale staram się na bieżąco czytać was;) gratuluję wszystkim udanych wizyt i rosnących maluszków. U mnie troche się działo. Córka w szpitalu na nerki leżała i takie zawirowania u nas były Ale z małym narazie wszystko dobrze rosnie sobie zdrowo już prawie 2 kg ma;) W międzyczasie musiałam lekarza prowadzącego zmienić i też się stresowalam czy ktoś mnie weźmie na tym etapie ciaz y zwłaszcza z tymi moimi sercowymi przygodami ale już wszystko się ułożyło w miarę Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i życze miłego dnia
 
reklama
Hej:) dawno mnie nie było ale staram się na bieżąco czytać was;) gratuluję wszystkim udanych wizyt i rosnących maluszków. U mnie troche się działo. Córka w szpitalu na nerki leżała i takie zawirowania u nas były Ale z małym narazie wszystko dobrze rosnie sobie zdrowo już prawie 2 kg ma;) W międzyczasie musiałam lekarza prowadzącego zmienić i też się stresowalam czy ktoś mnie weźmie na tym etapie ciaz y zwłaszcza z tymi moimi sercowymi przygodami ale już wszystko się ułożyło w miarę Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i życze miłego dnia
Ojej to faktycznie, a czy z córeczką już dobrze? Co się działo? I dlaczego musiałaś zmienić prowadzącego lekarza?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojej to faktycznie, a czy z córeczką już dobrze? Co się działo? I dlaczego musiałaś zmienić prowadzącego lekarza?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Córka dostała w nocy strasznego bolu i nic nie pomagało żadne leki . Zabrało ją pogotowie i po kilku godzinach dopiero Okazało się że ma atak kolki nerkowej . Straszny ból omęczyła się bidulka. Kamień utknął jej w przewodzie moczowymi i trzeba było zabiegowi usuwać. A lekarza zmieniłam bo ten do którego chodziłam powiedzial mi wprost ze mam iść sobie do kogoś ze szpitala w którym będę rodzić. Masakra mógł od początku powiedzieć Ale znalazłam już innego i mam nadzieje ze doprowadzi mnie do końca już
 
Córka dostała w nocy strasznego bolu i nic nie pomagało żadne leki . Zabrało ją pogotowie i po kilku godzinach dopiero Okazało się że ma atak kolki nerkowej . Straszny ból omęczyła się bidulka. Kamień utknął jej w przewodzie moczowymi i trzeba było zabiegowi usuwać. A lekarza zmieniłam bo ten do którego chodziłam powiedzial mi wprost ze mam iść sobie do kogoś ze szpitala w którym będę rodzić. Masakra mógł od początku powiedzieć Ale znalazłam już innego i mam nadzieje ze doprowadzi mnie do końca już
Co za dziwny koleś. No ale najważniejsze że masz już nowego i jest ok. Zdrówka dla córki [emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizytach dziewczynki. Maly dzis od rana aktywny za to mamusia by lezala caly czas kurcze musze sie wziasc za prasowanie bo juz dobrycj kilka dni mi kupka dla malego lezy
 
Basiulka mozemy sie zamienic jak chcesz polezec oddam ci swoj bolacy brzych a pozycze twoj na sprzatanie i ci wyprasuje. U mnie pasuje dom ogarnac ale brzuch i to paskudne pieczenie jakby mi ktos kwasem czy siarke z zapalki rozzazona przykladal nie pozwala na ruch 10min cos zrobie i leze
 
Witam wszystkie Mamusie :-)
Dolaczylam do tych, które mają utrudniony sen... zasnelam właściwie po 6 rano jak narzeczony już wyszedł do pracy. Brzuch Mały mi tak skopal przez noc, że czuje się jak po ostrym przebiegu grypy jelitowej [emoji53] czekam teraz na godzinę po posiłku, żeby sprawdzić cukier i wracam do łóżka :-)

Życzę Wam dziś pogody ducha, po ta za oknem się sprawdza :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim ja po wizycie kontrolnej Antos waży 2200g i mam skierowanie na szpital rozwarcie wewnętrzne 1 cm jestem przerażona to 34 tydzień jeszcze niech te 4 tygodnie wytrzyma. Muszę ogarnąć opiekę nad Zosia bo pewnie z 3 dni polezymy ale się okropnie boję żeby było wszystko dobrze.
 
@padiq rewelacja same dobre wieści! Weź jeszcze totka puść tak na zaś :tak: wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia składam już bo jutro pewnie nie będziesz miała czasu :D pięknego dnia!
Niewyspanie to chyba nasz stały towarzysz już. Ja tłukłam się w nocy, budzę się rano z przeświadczeniem że chyba jakaś 11 jest więc sprawdzam....iii 8.15:oo2:
Często łapią mnie bóle te jakby okresowe. Wczoraj robiłam muffinki i tak mnie zaczął kłuć brzuchol że po chwili mi przeszło dopiero. Naprawdę trzeba się oszczędzać:hmm: jeszcze Dzidzia się tak wierci...
@Karolcia1992 w szpitalu się Tobą ładnie zajmą i przypilnują żeby Antoś jeszcze w brzuszku posiedział ile się da. Ale przynajmniej będziesz pod opieką fachową i w razie co odpowiednie leki Ci od razu podadzą. Ogarnij tylko opiekę dla dziecka i szoruj do szpitala i nic się nie martw. Tylko spokój nas uratuje ;)
 
reklama
Witam Mamusie
Ja dzisiaj już dwa razy drzemałam. Coś okropnego. Gdyby nie to ze muszę mierzyć cukier i jeść co 2/3 h to z łóżka chyba bym nie wychodziła. I tak mam od kilku dni :/ dopiero popołudniu coś tam zrobię w domu.

Powodzenia na wizytach.

@padiq wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, niech ten dzień będzie dla Was piękny i wyjątkowy!!

@Karolcia1992 nic się nie martw. Zajmą się Tobą w szpitalu. Antoś napewno jeszcze wytrzyma w brzuszku. Trzymam kciuki za Was.

Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry