reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

I ja się z Wami witam w ten słoneczny dzionek :)

Wszystkim babeczką dziś wizytującym życzę cudaśnego dnia jak i reszcie :)

@kodap daj znać jak będziesz już coś wiedziała
@Millo życzę aby bez antybiotyku się skończyło

Ja się zastanawiam czy nie powtórzyć sobie krzywej cukrowej w przyszłym tygodniu (jak już będę całkowicie zdrowa) bo robiąc ją w zeszłym tygodniu byłam mocno przeziębiona a czytałam ze nawet najmniejsza infekcja może zmienić wyniki - co o tym myślicie?

Jakoś nie umiem się zabrać do kompletowanie wszystkiego dla niuni i da siebie, mam tylko ciuszki, kosz mojżesza, wózek, nosidełko, pampersy, chusteczki nawilżone, pościel a dla siebie dwie piżamy do szpitala i nic więcej i nie mam pojęcia kiedy się za to zabiorę. Ostatnio mam tak strasznego lenia, że nic mi się nie chce, tylko bym leżała i leżała :(
To tylko brzmi jakbyś już wszystko miała :D:D
 
reklama
Gosik96 a jak duży Masz wymiar wewnętrzny tego kokona? Bo z tego co widzę długość waha się między 55, a 75 cm. Praktycznie do tego podchodząc, wydaje mi się, że im dłuższy tym lepszy...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Koleżanka na allegro znalazla taki 80cm mierząc w środku.Chyba najlepeij wlasnie jak najdłuższy[emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest szpital w Piasecznie.

Tą leżankę można rozłożyć na płasko, ale to jest najmniej naturalna pozycja do rodzenia. Biorąc pod uwagę mnogość możliwości, w których można rodzić, tradycyjne łóżko nie jest chyba najważniejsze.
Nie wiedziałam że w Piasecznie mają takie ładne salki porodowe :) No tak, ale mimo wszystko, żeby w ogóle nie było łóżka? :) Ja wolałabym mieć, zwłaszcza że te szpitalne są pochylne.

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Gosik96 a jak duży Masz wymiar wewnętrzny tego kokona? Bo z tego co widzę długość waha się między 55, a 75 cm. Praktycznie do tego podchodząc, wydaje mi się, że im dłuższy tym lepszy...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji423]Wymiary: wnętrze 30x65cm Rozłożony: ok. 55x90 cm.
Ale na żywo jeszcze go nie widziałam bo w Polsce zamawiałam i ktoś jak ktoś bedzie jechać to ki go przywiezie ale mama mówi ze bardzo fajny. Do kompletu zamówiłam kocyk z jednej strony mimky i poduszeczkę mała. Cena uważam ze przystępna wiec wzięłam taki komplet.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji423]Wymiary: wnętrze 30x65cm Rozłożony: ok. 55x90 cm.
Ale na żywo jeszcze go nie widziałam bo w Polsce zamawiałam i ktoś jak ktoś bedzie jechać to ki go przywiezie ale mama mówi ze bardzo fajny. Do kompletu zamówiłam kocyk z jednej strony mimky i poduszeczkę mała. Cena uważam ze przystępna wiec wzięłam taki komplet.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na allegro zamawialas? Możesz podesłać linka?:-)
Ja chciałabym znaleźć jakąś opcję zamówienia kokonu, poduszki do karmienia, pościeli do łóżeczka i końca do wózka w jednej gamie kolorystycznej :-)
Może macie kogoś już sprawdzonego? :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem juz przyjęta na patologię pobrali mi krew do badań leze pod KTG na razie nic nie mówią.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem juz przyjęta na patologię pobrali mi krew do badań leze pod KTG na razie nic nie mówią.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Badaja cie dokladnie. Chca wiedziec co u ciebie i maluszka. Nie martw sie na zapas. Daj znac jak bedziesz po badaniu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry