reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Na allegro zamawialas? Możesz podesłać linka?:-)
Ja chciałabym znaleźć jakąś opcję zamówienia kokonu, poduszki do karmienia, pościeli do łóżeczka i końca do wózka w jednej gamie kolorystycznej :-)
Może macie kogoś już sprawdzonego? :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Na instagramie: kocyki_dla_najdrozszych
Tam kupowałam. Pokazała mi tez dostępne materiały. Wszystko załatwiałam przez wiadomość prywatna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale Ty masz juz prawie wszystko [emoji3] ja mam tylko ciuszki,ktore dostalam od bratowej, rożki i taką dmuchaną podkłdkę na przewijak. A wozek to myślę, ze moze pod sam koniec albo po porodzie kupimy.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom


Gdzie tam koniec kosmetyki dla niuni, laktator, butelki, zastanawiam sie nad elektroniczna niania, baze do fotelika, dla mnie kosmetyki, nawet szlafroka nie mam :(.
Wózek kupiłam już w czerwcu jak pierwsze prenatalne wyszły dobrze hi hi,
brat oddał mi już huśtawkę, leżaczko - bujaczek, karuzele na łóżeczko - ale to akurat aż tak ważne nie jest ale bardzo pomocne, łóżeczko to dopiero gdzieś styczeń-luty będę kupować bo na początek mam kosz mojżesza, to wszystko pozostałości po pierwszym dziecku :)
 
@kodap najważniejsze że jesteś już pod dobra opieką, daj znać jak będziesz miała nowe wiadomości :) Głowa do góry, wszystko będzie dobrze :)
Pozdrawiam Cię cieplutko
 
I ja się z Wami witam w ten słoneczny dzionek :)

Wszystkim babeczką dziś wizytującym życzę cudaśnego dnia jak i reszcie :)

@kodap daj znać jak będziesz już coś wiedziała
@Millo życzę aby bez antybiotyku się skończyło

Ja się zastanawiam czy nie powtórzyć sobie krzywej cukrowej w przyszłym tygodniu (jak już będę całkowicie zdrowa) bo robiąc ją w zeszłym tygodniu byłam mocno przeziębiona a czytałam ze nawet najmniejsza infekcja może zmienić wyniki - co o tym myślicie?

Jakoś nie umiem się zabrać do kompletowanie wszystkiego dla niuni i da siebie, mam tylko ciuszki, kosz mojżesza, wózek, nosidełko, pampersy, chusteczki nawilżone, pościel a dla siebie dwie piżamy do szpitala i nic więcej i nie mam pojęcia kiedy się za to zabiorę. Ostatnio mam tak strasznego lenia, że nic mi się nie chce, tylko bym leżała i leżała :(
Tez mam jakiś spadek energii. Najchętniej bym spala. Moze to i dobrze bo jak sie ostatnio zmobilizować i dałam czadu to mialam twardy i obolaly brzuch. Przed porodem jeszcze wrócą siły ☺. A teraz jak potrzebujesz odpoczynku to odpoczywaj. Masz usprawiedliwienie
 
@Zinc a po co lozko na porodowce? Bedziesz miala na sali, na porodowkach sa fotele gin troche wieksze. Raczej sie nie lezy tylko chodzi ja przynajmniej cale 8h przechodzilam by porod ruszyl a nie stal w miejscu

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kokon 110, kocyk 65, poduszka 20, wysyłka 15


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O to niezle ceny. Muszę do niej napisać. Ja dzisiaj dostałam od kuzynki dwa kombinezony więc już przynajmniej to z głowy. Zaraz wrzucę zdjęcia

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry