reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Co do babć to wam powiem tak że moja mama od początku się cieszy co chwilę pyta jak się czuje mimo że na codzien nie ma jej koło mnie bo pracuje w Niemczech, poza tym teraz już jak ostatnio chwaliłam się jej co kupiłam to sama mi już od jakiegoś czasu coś tam w Niemczech pokupowala, nawet na początku powiedziała że może dołożyć się do wózka, czy jak jej mówię że nie wiem czy kupić takie czy takie to mi mówi to kup lepsze ja Ci dołożę, pierwszy jej prezent to był detektor tętna płodu na początku a teraz też mocno się interesuję, a co do teściów hmm no tu mieszkamy razem z nimi i jakoś nie interesują się za bardzo, raz to coś im mój powiedział że dla wnuka by dali to usłyszałam najpierw to ten wnuk musi się urodzić...więc same widzicie różnie to jest z tymi naszymi rodzinami...
 
reklama
Madzia powodzenia na krzywej:)
Allime super ze wszystko dobrze a wizycie no i grzyby przepiekne:)W weekend bylam a grzybobraniu:)
Kosa oj zdroweczka:* tylko z czosnkiem nie przesadzaj bo w ciazy nie bardzo.

Co do rożków z minky to ja jednak nie polecam.Dzieci potrafią się bardzo pocić pod tym.
Kurde sama musze sie wkoncu wziac za uszycie Ineczce czegos:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bea25ta właśnie czekam aż będę mogła się napić. Zrobiłam dzisiaj z rana. Ja też będę musiała pomyśleć o oknach bo już dawno powinny zobaczyć szmatkę[emoji3] @Gosik96 herbatkę z imbirem już piję od kilku dni. Dzięki [emoji3] @tusiaczzek moi rodzice też są bardzo zaangażowani a teściowie podobnie jak u Ciebie. Ale co tam damy radę @milo no właśnie cały czas rozmyślam nad tym rozkiem. Teraz będę miała więcej czasu to na spokojnie coś poszukam

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hihi rozbawiłaś mnie tym sks. Ja chyba I tak jestem w waszym gronie najstarsza (41 na karku). Pierwsze dziecko rodziłam też późno bo mając 30 lat. Stwierdzam że wiek zdecydowanie nie ułatwia , ale i tak narzekać nie mogę.
Z tym sks to trochę tak dla żartu:) aczkolwiek myślę, że łatwiej by było przechodzić ciążę np. w wieku 24 czy 25 lat aniżeli tak jak teraz mam 32:) brzuch już sporych rozmiarów i narzekam jak stara dewotka:) myślę, że gdybyś czekała na 1 dziecko w wieku tych swoich uroczych 41lat to było by zdecydowanie trudniej, ale Ty już weteranka, masz doświadczenie więc jest zdecydowanie łatwiej :) buziaki
 
Cześć kobietki:*
Dlaczego macie takie złe skojarzenia z krzywą cukrową? Przecież to nic strasznego, przynajmniej wg mnie. Można kupić sobie smakową glukozę i nie będzie tak źle z jej wypiciem. Ja miałam cytrynową, w gabinecie rach ciach na dwa razy i po sprawie, słodkie jak ulepek ale poza tym nic strasznego:) Gorszą kwestią było dla mnie wysiedzenie tam dwóch godzin, z nudy wszystkie gazety przeczytałam.
 
Ja się bardzo cieszę z zainteresowania moich rodziców, bo oni to do niedawna głośno mówili, że są jeszcze za młodzi na bycie dziadkami, że dopiero co sami mieli takie małe dziecko (mam 13 letnią siostrę). A od kiedy jestem w ciąży to całkiem im się odmieniło [emoji6]. Chociaż na słowo babcia moją mamę dopada śmiech [emoji16]..

@Millo jak już coś uszyjesz to koniecznie się pochwal [emoji16].
Ja sobie ostatnio kupiłam maszynę do szycia z ambitnym planem uszycia jakichś dekoracji itp [emoji6] chociaż jestem totalnym laikiem, muszę się wszystkiego nauczyć.. Ale od kiedy ją mam jeszcze nie wyjęłam nawet z kartonu, muszę wygospodarować trochę czasu na szybką naukę [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mama bardzo przeżywa moją ciążę, będzie to pierwsza wnuczka. Jestem jedynaczką więc rodzice z żadnej innej strony nie mogą liczyć na wnuki :) Kupiła kilka fajnych zestawów dla małej, śmieszne biedroneczki, żabki z czapeczkami, leginsy i mnóstwo różu. Wiem, że się cieszy więc niech kupuje co chce, aczkolwiek mówiłam jej, że ubranek na pierwsze trzy miesiące zdecydowanie wystarczy, ale co raz coś podkupi hehe. Za to teściowa poza używanymi ubrankami po swojej pierwszej wnuczce nic nam nie dała. Wydaje mi się, że ważniejsze będą :)/ są wnuki - dzieci od strony siostry męża, ale to nic, damy radę. Ludzie są różni, my nic nie oczekujemy, nic na siłę, tak jak mówicie : trzeba liczyć na siebie. Moja mamuśka będzie rozpieszczała za dwoje:)
 
@Karolcia90 ja zazdroszczę osobom które umieją wyczarować coś z niczego. Ja nie mam żadnych zdolności manualnych[emoji57] @evela ja jestem w takim samym wieku co ty. Też zauważam że tą ciążę przechodzę inaczej. I coraz częściej narzekam

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wyogladalam rożków na internecie sporo ale kupilam w koncu w dzieciecym sklepie bo stwierdzilam ze wole to dotknac zobaczyc jaki material i wogole a chcialam lekko ocieplany i z wkladka kokosowa żeby na poczatku mi było latwiej malucha nosic bo to pierwsze nasze.
 
Do góry