reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja dzis na szybciutko. Kalendarz wrzuce pozniej. Z gory przepraszam inne wizytujace, ale zaspalam a mialam sie z mezem zabrac na krzywa cukrowa, wiec musialam sie szybko wyszykowac i jade.
Trzymam za wszystkie kciuki udanych wizyt. Odezwe sie "w trakcie" jak nie zemdleje, bo ostatnio malo mi braklo.

Pieknego jak najmniej deszczowego dnia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się tam i odzywaj się koniecznie. Trzymam kciuki aby było wszystko super :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzis na szybciutko. Kalendarz wrzuce pozniej. Z gory przepraszam inne wizytujace, ale zaspalam a mialam sie z mezem zabrac na krzywa cukrowa, wiec musialam sie szybko wyszykowac i jade.
Trzymam za wszystkie kciuki udanych wizyt. Odezwe sie "w trakcie" jak nie zemdleje, bo ostatnio malo mi braklo.

Pieknego jak najmniej deszczowego dnia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
trzymam kciuki za przetrwanie :)
 
U mnie niestety też ani jedni ani drudzy dziadkowie nie wykazali jakiekolwiek incjatywy w pomocy zakupowej lub w ogóle jakiejś, ale to już ich kolejne wnuki więc może dlatego takiego szalu nie ma... Smutne to, choć w sumie zawsze byłam uczona umiesz liczyć licz na siebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem i ja. Milczę bo wieczne mam zaległości do czytania i nie wyrabiam. Muszę zabrać się za zakupy choć weny brak wszystko na potem. Narzekam na ucisk małej na płuco i jakiś nerw bo boli mnie pod zebrem i na plecach tak mocno że śmiech sprawia ból. Dostałam wiadomość o jakiś tworzeniu grup zamkniętych...co ja o tym myslę? Róbcie jak chcecie , nie udzielam się za bardzo więc zdania nie mam. Ciągle podglądam co kto kupił i wyłapuje co jest nam potrzebne. Mimo wszystko cieszę się że nadal istniejecie i piszecie bo wkrótce będą maluchy i czasu będzie mniej.

Przepraszam za stylistykę i skakania z tematu na temat , od podstawówki mam z tym problem. Pewnie przez moje gadulstwo
Zaglądaj do nas częściej i dużo zdrówko życzę [emoji2]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda powodzenia na słodkim drinkowaniu [emoji846]


ckaiw1d3bdymfe22.png
 
@Magda trzymam kciuki aby tym razem było lepiej. @basiulka moja teściowa też nie kwapi się do zakupów. Zresztą przy P. Było podobnie. Ja na krzywą też wybieram się w następnym tygodniu. Odkładam to z dnia na dzień. @allime współczuję diety . Ja też się strasznie obawiam wyniku krzywej. Jakoś nie wyobrażam siebie na diecie. Co do ortopedy to swego czasu chodziłam do dr. Pawła Ambroziaka. Nie miałam jakiś wielkich problemów więc na moje dolegliwości mi pomógł.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cytryna w skarpetkach chyba nie zdziałała cudów niestety dzisiaj znowu czeka mnie leżenie pod kocykiem. Mam nadzieję że wyleczę się do niedzieli bo mamy chrzciny u przyjaciół i mąż jest chrzestnym.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis na szybciutko. Kalendarz wrzuce pozniej. Z gory przepraszam inne wizytujace, ale zaspalam a mialam sie z mezem zabrac na krzywa cukrowa, wiec musialam sie szybko wyszykowac i jade.
Trzymam za wszystkie kciuki udanych wizyt. Odezwe sie "w trakcie" jak nie zemdleje, bo ostatnio malo mi braklo.

Pieknego jak najmniej deszczowego dnia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Magda powodzenia. Trzymam kciuki. I nie mdlej.
 
@misianka to matka jednego z tych chłopaków co dokuczali?

Moi rodzice zaoferowali zakup wózka plus uzbierała się już całkiem pokaźna kupka ciuszków przez nich kupionych. Mocno się angażują w rozwój pierwszej wnuczki [emoji6]. Ciągle dopytują jak się czujemy, ile mała już waży itd [emoji6]. Moja mama ma wszystkie zdjęcia z usg na telefonie i co rusz chwali się koleżankom jaka jej piękna wnuczka rośnie [emoji16][emoji7][emoji16].
Teściów mam na odległość więc i zainteresowanie trochę mniejsze, pewnie gdybyśmy mieszkali bliżej siebie to też by byli bardziej w temacie wyprawki. Ale zamówili nam łóżeczko. Całe szczęście nie angażują się w zakup ciuszków dla Małej bez konsultacji, bo mamy całkiem inne wyobrażenie na temat tego w czym dziecko wygląda dobrze i co jest praktyczne [emoji6][emoji6].

Powodzenia na wizytach i badaniach [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cytryna w skarpetkach chyba nie zdziałała cudów niestety dzisiaj znowu czeka mnie leżenie pod kocykiem. Mam nadzieję że wyleczę się do niedzieli bo mamy chrzciny u przyjaciół i mąż jest chrzestnym.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuj sok z cytryny z wyciśniętym czosnkiem I miodem. Można trochę rozcieńczyć wodą i do lodówki. Pić rano i wieczorem po łyżeczce.
 
Do góry