reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Gie er. O to juz przyjela wlasciwa pozycje. Ciekawe czy jeszcze koziolka nie fiknie hehe.
U mas dzis poczatek I klasy. Corka nikogo nie zna z dzieci ale szczesliwa i podekscytowana. Tylko plan lekcji do bani. 3 dni na poludnie dwa na rano. Dobrze ze matka na L4 to nie bedzie musiala cale dnie na swietlicy zalegac. Jutro mamy na 10.40. No to sie wyspimy
 
reklama
Cześć dziewczyny dzisiaj cały dzień zawalony bo od nowa szukamy ekipy remontowej... Z wybraną poprzednią nie udało się dojść do zgody z umową... Masakra.

Dzisiaj byłam u innej dietetyczki, ale w sumie ta poprzednia chyba mi powiedziała więcej. Chyba jem raczej zdrowo tylko o godzinach muszę pamiętać.

Jutro idziemy na pierwsze zajęcia szkoły rodzenia, baaaardzo jestem ciekawa jak będzie. Napiszę Wam potem.

Cieszę się że u Was wszystko dobrze. Mikado dzielna jesteś z tą pracą magisterską, trzymam kciuki żeby się udało no i żebyś się czuła lepiej [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
@Mikado93 - współczuję Tobie że trafiliście na oszustkę

A u nas zaczęło się ranne wstawanie obaj panowie będą na 8 chodzić do szkoły tylko współczuję mojemu synowi starszemu bo trafiła mu się wychowawczyni która uczy polaka i widać po niej że kaszy nie da sobie dmuchać a za to młodszy mnie zaskoczył dziś zostawiłam go na godzinne z paniami a jak po niego przyszłam to wielki ryk był bo on nie chce do domu iść aż mi się głupio zrobiło
 
Hej,a ja byłam u gin,miałam trochę jakiejś wody,tak mi poleciało i ona nie widziała dobrze dzieci cos miała sprzat słaby i mnie wysłała do szpitala,jakaś masakra ju tu siedzę od około 19,męża z pracy wyrwałam żeby mnie zawiózł.
Już mam dość tej Szwecji. Zmierzyli mi ciśnienie i serduszek posłuchali i mam czekać na lekarza,jestem taka zła i zmęczona już tym czekaniem :( ;(
 
Hej,a ja byłam u gin,miałam trochę jakiejś wody,tak mi poleciało i ona nie widziała dobrze dzieci cos miała sprzat słaby i mnie wysłała do szpitala,jakaś masakra ju tu siedzę od około 19,męża z pracy wyrwałam żeby mnie zawiózł.
Już mam dość tej Szwecji. Zmierzyli mi ciśnienie i serduszek posłuchali i mam czekać na lekarza,jestem taka zła i zmęczona już tym czekaniem :( ;(
Oj współczuje ta służba zdrowia a tylko narzekają na Polskę że tu źle traktują pacjenta
Trzymam kciuki aby za maluszkami dobrze było
 
Hej,a ja byłam u gin,miałam trochę jakiejś wody,tak mi poleciało i ona nie widziała dobrze dzieci cos miała sprzat słaby i mnie wysłała do szpitala,jakaś masakra ju tu siedzę od około 19,męża z pracy wyrwałam żeby mnie zawiózł.
Już mam dość tej Szwecji. Zmierzyli mi ciśnienie i serduszek posłuchali i mam czekać na lekarza,jestem taka zła i zmęczona już tym czekaniem :( ;(

Daj znac co powie lekarz.
 
Hej,a ja byłam u gin,miałam trochę jakiejś wody,tak mi poleciało i ona nie widziała dobrze dzieci cos miała sprzat słaby i mnie wysłała do szpitala,jakaś masakra ju tu siedzę od około 19,męża z pracy wyrwałam żeby mnie zawiózł.
Już mam dość tej Szwecji. Zmierzyli mi ciśnienie i serduszek posłuchali i mam czekać na lekarza,jestem taka zła i zmęczona już tym czekaniem :( ;(
Daj znać trzymamy kciuki [emoji175] wszystko będzie dobrze [emoji182]
 
reklama
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

2017-09-05 Maglik Wizyta kontrolna
2017-09-05 Oska Wizyta kontrolna
2017-09-05 izabela90 wizyta kontrolna i usg
2017-09-05 padiq Wizyta u ginekologa, endokrynologa I usg
2017-09-05 maja1987 wizyta kontrolna

2017-09-06 M@gda Wizyta kontrolna
2017-09-06 Mikado93 wizyta kontrolna
2017-09-08 MagMag wizyta kontrolna i usg
2017-09-08 Lake882 wizyta kontrolna
2017-09-11 daruuunia3 wizyta kontrolna
2017-09-13 Małgoś86 wizyta kontrolna i usg
2017-09-13 Rossiczka wizyta kontrolna
2017-09-14 mrsMalec wizyta kontrolna i usg
2017-09-14 allime wizyta kontrolna i usg
2017-09-15 Natkaa01 Wizyta kontrolna i usg
2017-09-08 tusiaczzek1988 Wizyta kontrolna i usg 25t4d
2017-09-20 chucherko wizyta kontrolna
2017-09-20 gie_er wiyta kontrolna
2017-09-21 Eklerkaa wizyta kontrolna
2017-09-21 Marti92 Wizyta,USG
2017-09-22 Angella210 wizyta kontrolna
2017-09-25 Eraja Wizyta kontrolna i usg
2017-09-28 Marti92 Wizyta u położnej
2017-09-28 misianka wizyta kontrolna
2017-10-03 gie_er USG III trymestr
2017-10-09 Eraja USG III trymestru 31+0
2017-10-24 Eraja Wizyta kontrolna i usg


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - gdzie go szukać i jak obsługiwać znjadziesz instrukcję :)
 
Do góry