reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Oj to na pewno.Bo teraz jak ja to mówię...śpię ile mogę i kiedy chce i odpoczywam tyle ile mogę bo zaraz tak kolorowo nie będzie ;)
Oooo tak, ja też stosuję tą technikę, obawiam się tylko ze na zapas nie wystarczy ale postanowiłam podjąć ryzyko i próbuje :D

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eeee może tak źle nie będzie ja tam nie narzekałam moje chłopaki przesypiały noce tylko jedno karmienie było a tak to ładnie spali nawet się zastanawiam czy męża prosić o te cud kropelki na kolkę z Niemiec aby je sprowadził
 
słuchajcie dziewczyny mam pytanko ,jesli gin wystawi mi zaswiadczenie ze moge isc do pracy ,natomiast lekarz medycyny pracy sie nie zgodzi to co wtedy ??? bo troszke kolezanka mnie nastraszyla ze moze tak byc :o:o:o:o
 
Magda super ze juz z nami.

Karolcia90 wow gratulacje 1 kg!! Mega


Wiecie że Majowki 2018 rozpoczęły swój wątek. Jestem w ciężkim szoku. Maj to mój ulubiony miesiąc <3
 
A nie wolisz iść na L4 w ciąży jest płatne 100% zwolnienie
o to chodzi ze moja gin niechetnie wystawia zwolnienia ;/ 14 sierpnia bylam na wizycie i stwierdzila ze moge isc narazie do pracy .zaszlam do pracy i wyslali mnie na urlop.po urlopie musze isc do medycyny pracy ale najpierw do gin po zaswiadczenie ze moge.jesli nie da mi teraz l4 to bede zmuszona wrocic chociaz na jakis czas,ale obawiam sie tego ze z medycyny pracy mi nie pozwoli wrocic i teraz pytanie co wtedy ;/
 
o to chodzi ze moja gin niechetnie wystawia zwolnienia ;/ 14 sierpnia bylam na wizycie i stwierdzila ze moge isc narazie do pracy .zaszlam do pracy i wyslali mnie na urlop.po urlopie musze isc do medycyny pracy ale najpierw do gin po zaswiadczenie ze moge.jesli nie da mi teraz l4 to bede zmuszona wrocic chociaz na jakis czas,ale obawiam sie tego ze z medycyny pracy mi nie pozwoli wrocic i teraz pytanie co wtedy ;/
To wtedy gin będzie musiał ci wystawić L4 bo medycyna pracy nie podpisze ci papierów
 
słuchajcie dziewczyny mam pytanko ,jesli gin wystawi mi zaswiadczenie ze moge isc do pracy ,natomiast lekarz medycyny pracy sie nie zgodzi to co wtedy ??? bo troszke kolezanka mnie nastraszyla ze moze tak byc :o:o:o:o

No właśnie , a nie chciałaś już do końca ciąży sobie poodpoczywać na L4?
Jak cię lekarz medycyny pracy nie dopuści to nie będziesz mogła pracować. Ale oni z reguły kierują się zaświadczeniem od specjalisty. Musiałyby być konkretne przeciwskazania zdrowotne lub przeciwskazania do pracy w twoim stanie na pełnionym przez Ciebie stanowisku. Tylko w tym drugim przypadku to pracodawca powinien zapewnić ci inne .
 
reklama
o to chodzi ze moja gin niechetnie wystawia zwolnienia ;/ 14 sierpnia bylam na wizycie i stwierdzila ze moge isc narazie do pracy .zaszlam do pracy i wyslali mnie na urlop.po urlopie musze isc do medycyny pracy ale najpierw do gin po zaswiadczenie ze moge.jesli nie da mi teraz l4 to bede zmuszona wrocic chociaz na jakis czas,ale obawiam sie tego ze z medycyny pracy mi nie pozwoli wrocic i teraz pytanie co wtedy ;/
Dziwna ta twoja ginekolog . Ja się jeszcze nie spotkałam z lekarzem który robiłby problem z wystawieniem L4 w ciąży.
 
Do góry