reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

My w październiku na rocznice w góry na weekend też autem i już się nie mogę doczekać [emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Ale Wam zazdrosze, kocham góry i to jest miejsce gdzie najbardziej wypoczywam mimo wysiłku fizycznego :) a gdzie jedziecie?
@Millo dziękuję za te miłe słowa.
 
reklama
Millo, odrazu przypomina mi się opowieść mojej mamy, jak to płakała do pani przedszkolanki, że ja już nie lezakuje i żeby mnie przypadkiem nie zmuszać. I cała w spazmach wróciła do domu. Gdy mnie odbierała, pani przedkszolanka powiedziała jej, że byłam pierwsza co zasneła z grupy hihi. Także to są takie różne sytuacje. A mama do dziś przeżywa tą historię (teraz jako anegdotę), a minęło pewnie z 30 lat :D

Ankuś, ja też mam resztę tego zestawu. Mam nadzieję, że będziemy zadowolone.
Ochhh super. My jedziemy jutro po niego. Dokładnie będę miała szafe tą dużą, komode z przewijakiem i łóżeczko. Zobaczymy jutro czy coś więcej dokupimy. A Ty już masz złożone meble?
 
@Ankuś no przykro mi :( Biedna ta Twoja sunia, to już tyle czasu przecież.

@Millo ja też ale miałam babcie Helke :D Śmiszna taka była <3

Idę na drugie śniadanko :) Omniomniom :D
Niestety, cały czas coś. Zapisałam ją na usg podobno jakiś bardzo dobry lekarz. Zobaczymy co powie o tej wątrobie. Szkoda, bo już bym chciała mieć tą operację za sobą. @Zinc sama operacja kosztuje 3,5 tyś, a teraz wychodzą inne rzeczy.
 
Hej dziewczyny
Ja dziś nie wyspana jestem bo mój syn młodszy ze mną spał i mnie skopał taka połamana jestem że szkoda mówić.
Przy okazji sprawdzałam na która godzinne maja na rozpoczęcie roku szkolnego moje łobuzy i jestem załamana bo godzina różnicy jest miedzy jednym a drugim a musze iść oby dwoma na rozpoczęcie bo starszy syn będzie miał nowa wychowawczynie i maja prawdopodobnie to ich klasy nowe dzieci dojść bo rozłączają klasy nie które aby mniej było a młodszym to obowiązkowo bo przedszkolak ale może zrobię tak że moja mama pójdzie z młodszym bo ja jutro idę na zebranie do młodszego do szkoły i będę wiedzieć wszystko.


A co do NUTELI jak któraś ma ochotę na nią to ja mam w domu 2 słoiki duże z tego co wiem to mąż za 2 tyg przywiezie mi z Niemiec bo powiem wam prawdzie że ta Niemiecka Nutela nie jest taka słodka jak nasza i lepiej mi smakuje
Szczerze to nie widzę różnicy między niemiecka czy ta w Polsce czy teraz tu w Szwecji,wszystko to samo dla mnie, ale teraz zjadłabym cokolwiek a tu w szkole kwitnąć będę jeszce kilka godzin :(
 
Karolcia no to brawa Mu sie nalezą:))hihi
I tak Leo na 9 poszedl:)ale powiem ze znowu sie załamałam bo beda tam mieli lezakowanie.. o 11:30 juz zupa i pozniej do 1r lezakowanie a Leoś od 1.5 roku nie sypia po poludniu i w domu nie ma szans zeby sie polozyl a tam niby jak ktos nie chce spac to sobie lezy,siedzi,odpoczywa..juz Mi Go zas żal;((( bo on takie aktywne dziecko ze na dwor by poszlo a nie jakies lezenie;(

Natka a mi sie Weronika podoba bardzo:)ale Helenka tez:)Mam Babcie Hele;p

Co do imion to maz wczoraj dzwonil do urzedu i nie beda robili problemu z zarejestrowaniem Inki takze uf uf uf!

Ankuś jestescie swietnymi ludzmi ze tak dbacie o swojego Psiaka:*Niech Mu wkoncu zdróweczko dopisze!


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
To lezakowanie to i dla mojego Bartka była tragedia,na sszczęście od tego roku już nie ma. Zawsze rano pierwsze było pytanie czy zostaje na lezakowaniu. Jak się dowiedział że od tego roku już nie to wniebowziety :)
 
Cześć kochane, ja byłam dziś na lowach w Superpharmie, polecam dziś i jutro jest dużo marek -50% m.in. Nivea Beaby czy Pampersy Premium.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No...nadrobiłam Was ;)Ja coś ostatnio tak średnio mogę spać-nad ranem się budzę i z boku na bok a wstać mi się nie chce ;) Dzisiaj znowu byłam w ciucholandzie i znowu nakupiłam ubranek :D:D:DJa nie mogę jeździć do miasta a do lumpków nie mogę wchodzić bo zawsze mi coś w oko wpadnie ;)
Dla wizytujących powodzenia ;);) Czekamy na wieści ;)

@Millo Super to łóżeczko...i ten kolor ;)
@Rossiczka Super pracę miałaś ;)Ja ani razu jeszcze nie leciałam samolotem ;)Mam nadzieje,że kiedyś będzie mi dane ;)
@basiulka9 Najbardziej co mi ciężko robić w ciąży to właśnie golenie...Masakra ;)Ja korzystam już z lusterka od dawna ;)
 
Do góry