reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

No i ja wkoncu sie obudzilam :) musze czekac ze sniadankiem pol godziny :/ a takie ssanie mam ze szok. Powodzonka dziewczyny na wizytach :)
 
reklama
Cześć!
Witam nową mamusię.

MrsMalec! Odpoczywaj , nie przejmuj się tym swoim mężem. Najważniejsza teraz jesteś ty i dzidziuś.

Życzę powodzenia na badaniach I wizytach.

Ja kwitnę w przychodni od 07:20 , a do gabinetu weszłam dopiero o 08:20. Teraz do 10:20 muszę czekać. Mam nadzieję ,że wynik krzywej cukrzycowej będzie ok.
 
Ja poprstu mam za dobre serce i nie umiem tak;( tyle ze on nie zadzwoni pierwszy .. za dobrze go znam .. ja od zawsze bylam ta osobą ktora pierwsza wyciaga reke na zgode chociaz nawet moja osoba w tej kłótni nie zawiniła . Wiele razy dostałam po dupie za to ale pewnie sie nigdy tego nie naucze . Ale taka jestem nie lubie klotni nie odzywania sie do siebie ...

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Przepraszam, że to napisze ale to nie jest miękkie serce. To jest brak pewności siebie.
Twój mąż odezwał się do Ciebie tak, a nie inaczej. To ze ma debilne teorie i zachowuje jak baran to jedno. Gorsze jak dla mnie jest to, że okazał Ci brak jakiegokolwiek szacunku. A Ty zamiast całą sobą pokazać , że nie pozwalasz na takie rzeczy, to jeszcze wydzwaniasz, wprowadzasz się w jakieś rozdygotanie. A wszystko przez pranie ciuchów....
Nie pozwalaj nigdy sobie, by ktoś Ciebie tak traktował.
 
Cześć!
Witam nową mamusię.

MrsMalec! Odpoczywaj , nie przejmuj się tym swoim mężem. Najważniejsza teraz jesteś ty i dzidziuś.

Życzę powodzenia na badaniach I wizytach.

Ja kwitnę w przychodni od 07:20 , a do gabinetu weszłam dopiero o 08:20. Teraz do 10:20 muszę czekać. Mam nadzieję ,że wynik krzywej cukrzycowej będzie ok.
O, to walczymy dzis razem :) ja już wypilam glukoze i teraz o 9.35 pierwsze pobranie, a drugie o 10.35. Wypilam za jednym razem wszystko żeby nie rozciągać, heh. Taka jestem glooodnaaaa omg i pewnie od tego boli mnie głowa. A Ty jak po wypiciu tych słodkości?
 
Dzień Dobry dziewczynki ;)
Ja wstałam też dziś raniutko ale sobie leżę jeszcze ;) mąż poszedł do sklepu po śniadanko, jeszcze tylko kilka dni będę miała tak dobrze, bo kończy mu się urlop. ;(

Powodzenia na wizytach i dajcie znać ;)

;*
 
reklama
@Rossiczka zazdroszczę tego Gdańska [emoji4] życzę miłego wypoczynku.
@Millo młody sobie poradzi :-) nawet jak chwilkę popłacze to za 5 minut porwie go wir zabawy [emoji4] Ty przeżyjesz to bardziej niż on.
@doublemummy dzisiaj tosty na śniadanie [emoji6]
@mrsMalec jak się dzisiaj czujesz?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry