reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dokładnie Ankuś , zgloście na policję, niech mąż sobie przypomni jaki miał znaki charakterystyczne, czy gdzieś był porysowany, zadrapany czy coś się gdzieś ulamalo itp... to wszystko może pomóc w odnalezieniu. A policja zabezpieczy na bank monitoring, przypomnij mi gdzie Ty mieszkasz? I weź jak masz zdjęcie roweru a jak nie masz to znajdź na necie jak wyglądał.
 
reklama
Co za idioci!! Zglosiliscie to na policję??
No rzeczywiście sporo sie teraz u Ciebie dzieje... Ale może to taka burza przed pieknym słońcem. Tulę mocno[emoji9] [emoji9]
Dziękuję, na policję pojedziemy jak mąż wróci z meczu. Dzieje się, za dużo jak dla mnie. I w takich chwilach mam jeszcze większy żal do swojej "przyjaciółki" bo nie moge jej się wygadać.
 
Dokładnie Ankuś , zgloście na policję, niech mąż sobie przypomni jaki miał znaki charakterystyczne, czy gdzieś był porysowany, zadrapany czy coś się gdzieś ulamalo itp... to wszystko może pomóc w odnalezieniu. A policja zabezpieczy na bank monitoring, przypomnij mi gdzie Ty mieszkasz? I weź jak masz zdjęcie roweru a jak nie masz to znajdź na necie jak wyglądał.
Mieszkam w Warszawie na sadybie. Teraz mamy się wyprowadzać na Wilanów i mieliśmy te rowery na dniach wywieźć już do nowego mieszkania. Pech. Zdjęcia ma mąż na tym rowerze i to sporo. Był charakterystyczny, limonkowo-czarny z amortyzatorami, duże grube koła. Zobaczymy co nam powiedzą na policji.
 
Hejka:)i ja nie spie.W nocy budze sie z tysiac razy.
Małż mnie wnerwił bo poszedl z kolega z spracy na piwo co rzadko Go widuje bo tamten w delegacjach i wrocil po 3:/ a dzwonilam przed 12 to mowil ze do godziny bedzie.. nie cierpie takiej niesłowności.Dzis ma na 8 do roboty.. ja przez Niego zle spalam..chodzi potulny jak baranek.W sms z nocy przeczytalam ze przeprasza i ze mi wszystko wytlumaczy i ze sie wkurzyl na tamtego..

Czy Wasze Dzieci tez sa aktywne wiekszosc doby?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w nocy też tak mam ale miałam już tak wczesniej wiec przyzwyczajona jestem tylko teraz to bardziej upierdliwe bo mi dretwieja nogi i wogole to ciezko mi sie obrocic.
Moj tez tak ma zwlaszcza ostatnio czasami zastanawiam sie czemu on tak malo spi ale ma tez spokojniejsze dni.
 
Mieszkam w Warszawie na sadybie. Teraz mamy się wyprowadzać na Wilanów i mieliśmy te rowery na dniach wywieźć już do nowego mieszkania. Pech. Zdjęcia ma mąż na tym rowerze i to sporo. Był charakterystyczny, limonkowo-czarny z amortyzatorami, duże grube koła. Zobaczymy co nam powiedzą na policji.
No to jak charakterystyczny to bedzie latwiej znalesc oby tak sie stalo szybko. Ja bym takim rece ucinala nie moge zrozumiec jak mozna cos komus ukrasc no cholera jak tak można
 
Jaki ja mam ostatnio fatalny okres! Co chwila coś! Ukradli nam dzisiaj rower męża, wypasiony kupiliśmy mu na 30 urodziny. Co za ludzie chodzą po tym świecie! Jak tak można.. ale jestem zła! A mąż jeszcze pojechał taki zdenerwowany na mecz ligowy.
Ankuś ostatnio ukradli rower mojego brata warty ponad 3 tys. Najpierw był wkurzony na ojca bo to ojciec jechał i zostawił pod sklepem na dosłownie minutke pojechał tylko 2 km dalej po fajki ale potem mu przeszło . Na drugi dzień wystawił na fejsie ogłoszenie udostępniło go ponad 100 osób i dostał informacje na fejsa że widział go w rękach tego i tego chłoptasia, dowiedział się adres. Pojechał 40 km dalej. I powiedział że słyszał że ma rower do sprzedania że kupi, pokazał mu ze ma taki i taki i taki A TAM JEGO ROWER tyle że rozkręcony. Zamknął go w samochodzie, dostał strzala w gębę i na policję go zawiozl. Rower tylko w części został oddany, brak jednego koła , hamulców link. A policja już nic na to nie poradzi bo nieletni nie pracuje. ;/ dziwny jest ten kraj
 
Cześć dziewczyny, w sprawie krakowskiego spotkania wysłałam do Was privki żeby nie zaśmiecać forum. Jeśli ktoś nie dostał( nie wiem czy wychwyciłam wszystkie z Krakowa ;)) a jest zainteresowany proszę o wiadomość. Miłej soboty[emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, widzę że nie tylko ja miałam ciężka noc. obudziłam się o 3, do 4 wiercilam się na łóżku, wstałam do WC pochodziłam po mieszkaniu, posiedzialam w salonie, położyłam się i wstałam o 7 i koniec spania.

@Ankuś bardzo współczuję. pamiętaj ze po burzy zawsze wychodzi słońce i życzę Ci tego słońca jak najszybciej !
 
Do góry