reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ankus współczuję. Dzialajcie szybko, bo później może okazać sie za późno. Powodzenia !

Co do przykrych doświadczeń nie ma sensu ich generować, bo problem rośnie. Lepiej skupić się N rozwiązaniach. Ja rozumiem, ze to rower....Ale to tylko rower.
Pamiętam jakmmojemu szwagrowi ukradli w Kolonii kolarzowke warta 20tys zł. On sie śmiał śmiał tego i wrócił do pracy, powiedział, ze zarobi na nową jak bredzi miał ochotę, bo przedmiot zycia nie czyni :) takie jego buddystyczne filozofie, uwielbiam jego i jego kulture za to właśnie :)
 
Ankus współczuję. Dzialajcie szybko, bo później może okazać sie za późno. Powodzenia !

Co do przykrych doświadczeń nie ma sensu ich generować, bo problem rośnie. Lepiej skupić się N rozwiązaniach. Ja rozumiem, ze to rower....Ale to tylko rower.
Pamiętam jakmmojemu szwagrowi ukradli w Kolonii kolarzowke warta 20tys zł. On sie śmiał śmiał tego i wrócił do pracy, powiedział, ze zarobi na nową jak bredzi miał ochotę, bo przedmiot zycia nie czyni :) takie jego buddystyczne filozofie, uwielbiam jego i jego kulture za to właśnie :)
Fajnie być takim optymistą :) u mnie ostatnio za dużo się nałożyło złych zdarzeń i już ten rower mnie dobił. Ja wiem, że to tylko rzecz, ale dla mojego męża bardzo ważna, sentymentalna. Miał fajne 30 urodziny, do tego cała rodzina składała się na ten rower. Szkoda poprostu. I ja jestem zła, bo nie rozumiem jak można być taką podłą kanalią. Dla ludzi pieniądz e dzisiejszych czasach jest jedynym celem. Działają i dążą do zysku bez skrupułów i żadnych innych wartości. Takiemu to bym w zęby strzeliła.
 
Fajnie być takim optymistą :) u mnie ostatnio za dużo się nałożyło złych zdarzeń i już ten rower mnie dobił. Ja wiem, że to tylko rzecz, ale dla mojego męża bardzo ważna, sentymentalna. Miał fajne 30 urodziny, do tego cała rodzina składała się na ten rower. Szkoda poprostu. I ja jestem zła, bo nie rozumiem jak można być taką podłą kanalią. Dla ludzi pieniądz e dzisiejszych czasach jest jedynym celem. Działają i dążą do zysku bez skrupułów i żadnych innych wartości. Takiemu to bym w zęby strzeliła.
No mnie też materializm dzisiejszego świata przeraża :( gdzie ludzie zabijaja się za pieniądze.
Mam nadzieję, ze słonko na długo u Ciebie zaswieci:*
 
Ja pamietam jak 10lat temu pojechalam na nowym rowerze mojej mamy..takiej swietnej holenderce do Tesco..Przypielam rower do stojaka na rowery..Wracam a tu tylko rozcieta kłódka zostala:(Do dzis mama mi wypomina a mi przykro ze ktos moze byc taki podły i tak po prostu komuś cos ukrasc.
Wlasnie najgorzej ze o sentyment chodzi a nie o kasę..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)
Ja dziś się nie wyspalam,ciagle brzuch mi się napinał i nie mogłam znaleźć sobie miejsca aż maz poszedł na kanapę,bo nie mógł spać przez moje wiercenie,a musiał się wyspać do pracy :/
Ja dziś odpoczywam,zrobię tylko pranie i zupę warzywna i będę się uczyć i jakies listy sobie porobie co potrzeba dla maluszków,żeby móc już we wrześniu zacząć zakupy.
Miłego dnia :)
 
reklama
Ja dzis pracowicie od rana. Zakupy sprzatanie lazienki i calej reszty, odkurzanie, a przed chwila skonczylam malinowa chmurke☺ jeszcze tylko jakis obiadek machnac trzeba i bedzie git☺ mam sile to korzystam
 
Do góry