reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@doublemummy ja myślałam żeby kupić takie jednorazowe ręczniki (są np w Rossmannie) do twarzy czy włosów.. O ręczniki papierowym nie pomyślałam [emoji6] za to na pewno wezmę większy zapas chusteczek nawilżonych by używać też na bieżąco do rąk itd..

@Rossiczka ja właśnie jeszcze nie wiem co z torbą, mam tylko dużą walizkę i taką dużą torbę podróżną.. Wolałabym dwie-trzy małe.. Muszę coś kupić, ale nie mam pojęcia jakie. Najpierw jeszcze zobaczę co mogłabym pożyczyć np od rodziców.
Ja na pewno nie będę pakować zbyt dużo tych higienicznych rzeczy, bo będzie mi zajmować niepotrzebnie miejsce, a mąż (czy rodzice) na pewno będzie zaglądał codziennie.
A koszulę ostatnio kupiłam taką do kolana, także będzie się nadawać [emoji6].

@eklerkaa żaden wynik nie przekracza norm, jak dla mnie nie masz się czym martwić [emoji6]. @mrsMalec tak samo [emoji6].

@Maglik ooo, z tymi ręcznikami z mikrofibry to świetny pomysł [emoji6]. Faktycznie, szybko schną i zajmują bardzo mało miejsca [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byla dzis u mnie polozna ;) pogadałysmy sobie a z godzinke czasu ;) posprawdzala moje badania wszystkie zadala pare pytan oczywiscie czy plan porodu mam gotowy dobrze ze napisalam go wczoraj to sprawdzila i mowila ze jest bardzo dobrze i dokladnie napisany :) posluchala bicia seruszka malutkiej ;) powiedziala co powinnam jesc duzo czego unikac ;) takie ogolnikowe sprawy . Gdzie bede rodzila o znieczuleniu podczas porodu ;) powiem wam na poczatku myslalam ze taka wizyta jest mi nie potrzebna ale sie myliłam ;) dobrze ze przyszla bo tak pewniej sie w moich przemyśleniach czuje ;)takze polecam spotkac sie z polozna przed porodem ;) kolejna wizyta za 2 tyg

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro mam w planach dzwonić do położnej z naszego rejonu :) Trochę mnie to stresuje [emoji14]
Nie ma czego sie stresowac naprawdę;) ja tez sie stresowałam niewiedzialam czy bede wiedziala o co pytac i czy rozmowa bedzie sie kleila ;) ale bylo super duzo niejasnosci mi wytlumaczyła ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to położna z przychodni na NFZ czy jak ? :D bo do mnie przyjdzie dopiero po porodzie z przychodni na wizytę patronazowa :D i zdjąć szwy jeżeli będą jakiekolwiek czy po cesarce czy na kroczu ;)

p19uflw1nv024jhl.png
Mi szwy w szpitalu zdejmowali. Też położna po porodzie dopiero przyszła
 
A to położna z przychodni na NFZ czy jak ? :D bo do mnie przyjdzie dopiero po porodzie z przychodni na wizytę patronazowa :D i zdjąć szwy jeżeli będą jakiekolwiek czy po cesarce czy na kroczu ;)

p19uflw1nv024jhl.png
Przysługuje Ci opieka położnej środowiskowej. W internecie mają listy położnych dla danych miast :) A te większe dodatkowo mają podział na dzielnice ;)
 
A to położna z przychodni na NFZ czy jak ? :D bo do mnie przyjdzie dopiero po porodzie z przychodni na wizytę patronazowa :D i zdjąć szwy jeżeli będą jakiekolwiek czy po cesarce czy na kroczu ;)

p19uflw1nv024jhl.png
Polozna środowiakowa ;) od 21 tc przysługują nam wizyty poloznej conajmniej co 2 tygodnie ;) takze przed i po porodzie przysluguja nam wizyty poloznych;) ja poszlam do osrodka zdrowia tam gdzie jestem zapisana do doktora rodzinnego i poprosilam o numer i zadzwonilam a polozna ze na dniach zjawi sie u mnie ale zadzwoni wczesniej ;) i dzis dzwonila ze jedzie i za 5 min bedzie ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też położna przychodzi po porodzie,ale dowiem się co i jak chociaż nigdy nie słyszałam o wizycie przed. Ja też nie lubię koszul nocnych-nigdy w nich nie chodziłam,ale ostatnio założyłam do spania żeby się przyzwyczaić do tego typu a mój mąż a co ty masz na sobie i do czego te guziki od góry? Więc mu wytłumaczyłam,że potem do karmienia a on,że sam sobie z tego skorzysta teraz i będzie odpinał jak będzie chciał się dostać do piersi :D:D Muszę się dowiedzieć czy mogę mieć piżamę czy obowiązkowo ta nieszczęsną koszulę.
 
reklama
Do góry