reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

we wrześniu :) Po 1 porodzie wiem ,że jednak lepiej być przygotowanym wcześniej bo nie znamy dnia ani godziny .
Ja się tym nie przejmuje może z tego względu, że Lublin nie jest duży więc do szpitala też nie ma wielkiej odległości. Mam też na miejscu siostrę i rodziców, więc w nagłych sytuacjach na pewno ktoś mi szybko dowiedzie potrzebne rzeczy. A najważniejsza dla mnie lista żebym nie musiała się zastanawiać co mi trzeba jak nie będę miała głowy :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
Ja się tym nie przejmuje może z tego względu, że Lublin nie jest duży więc do szpitala też nie ma wielkiej odległości. Mam też na miejscu siostrę i rodziców, więc w nagłych sytuacjach na pewno ktoś mi szybko dowiedzie potrzebne rzeczy. A najważniejsza dla mnie lista żebym nie musiała się zastanawiać co mi trzeba jak nie będę miała głowy :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
ja tez miałam takie luźne podejście w 1 ciązy i w 35 tyg w nocy odeszły mi wody a ja nic nie miałam do szpitala kupione :/ Później patrzyli na mnie jak na debila ,że przyjechałam bez niczego ...a gdzie ma pani podkłady ?a koszule ? a to a tamo a sramto :/ Później S na szybko kupił mi w aptece 24h to co się dało a i tak brakowało mi pare rzeczy
 
Ja się tym nie przejmuje może z tego względu, że Lublin nie jest duży więc do szpitala też nie ma wielkiej odległości. Mam też na miejscu siostrę i rodziców, więc w nagłych sytuacjach na pewno ktoś mi szybko dowiedzie potrzebne rzeczy. A najważniejsza dla mnie lista żebym nie musiała się zastanawiać co mi trzeba jak nie będę miała głowy :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
A gdzie bedziesz rodzic? Ja jesli dotrwam do 36 tyg to Świdnik. Jeśli jednak wcześniej to Jaczewskiego lub Staszica z naciskiem na ten drugi. Muszę się kiedys przejechać i popytać co w którym muszę mieć ze sobą.
 
ja tez miałam takie luźne podejście w 1 ciązy i w 35 tyg w nocy odeszły mi wody a ja nic nie miałam do szpitala kupione :/ Później patrzyli na mnie jak na debila ,że przyjechałam bez niczego ...a gdzie ma pani podkłady ?a koszule ? a to a tamo a sramto :/ Później S na szybko kupił mi w aptece 24h to co się dało a i tak brakowało mi pare rzeczy
Dlatego ja wolę być gotowa. Moja siostra swoje bliźnięta urodziła w 31tyg i 6 dniu. Nigdy nic nie wiadomo...
 
Jak czesto pijesz pokrzywę?
Co drugi dzień ;-) odstawiłam żelazo w tabletkach i zobaczymy czy napar z pokrzywy poradzi sobie żeby podnieść żelazo. Po tabletkach to takie dziwne zaparcia były a ze ginka pozwoliła mi odstawić tabletki to próbuje jakoś naturalnie podnieść wyniki ;-) dam znać po 31 sierpnia czy jest ok wynik
 
Dziewczyny plus size gdzie kupujecie te majty poporodowe, żeby dupa wlazła? [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry