reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Cześć dziewczyny!

Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień przyniesie same dobre wieści.
U mnie od dwóch dni pochmurno i trochę pada. Jestem bardzo zadowolona z tego ochłodzenia. Wczoraj poszliśmy na spacer. Oczywiście dopadła mnie zadyszka ,to jest jakaś masakra. Czuję się jak stara babcia.
Znalazłam zestaw ubranek 56-62 za 2 opakowania chusteczek. Popołudniu jedziemy odebrać.
Dzisiaj moje dzieci wracają z wakacji z tatą , nie mogę się już doczekać.
 
reklama
@Oska305 pewnie Kalina z Tobinkiem i Sarą mogli by przybić sobie pionę za maltretowanie matek.. ;) dobrze, ze Twój mąż niedługo wraca bo u mnie działa ojcowska ręka na brzuchu...momentalnie się uspokaja
 
@Oska305 pewnie Kalina z Tobinkiem i Sarą mogli by przybić sobie pionę za maltretowanie matek.. ;) dobrze, ze Twój mąż niedługo wraca bo u mnie działa ojcowska ręka na brzuchu...momentalnie się uspokaja
Ja moje straszę, że jak juz wyjdą to ojciec da im do wiwatu. Trochę to mało wychowawcze straszyć ojcem, ale za to jaka frajda[emoji23] [emoji23] [emoji7]
 
@bea25ta nie wiem czy te bąbelki mają coś wspólnego plus mój magnez który stosuje od jakiegoś czasu ale nawet zasnalam wczoraj szybko ;)

Ale na krzywa nie zdążyłam @Eraja ;p jutro pójdę. Zresztą zjadłam już dwa naleśniki ;) dzieci jesCze spia, a spia mj gdzieś tak do 9.30 ;) na spokojnie kawę wypije. A jutro z nastawieniem pójdę spać i wstanę na krzywa. ;)

@chucherko udanego USG ;)

@Oska305 ja miewam nieraz zgagi i np. Mi po mleku czy sercach czasem właśnie pojawia się zgaga więc u nas mleko na zgage odpada, pomagają tabletki nieraz, rennie.
 
Hejo. Ja dzisiaj sie krecilam cala noc. Położyłam sie po 2 a wstalam po 3 . Nos caly zawalony. Mala sie rozpycha . Jak tu spac. Ja jutro mam krzywa, ktg i wizyte z usg wiec kilka godzin u lekarza spedze

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz tez bym chciała ktg :) lubię sluszec serduszko

p19uflw1nv024jhl.png
U nas robia ktg od 21 tygodnia co wizyte do porodu :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
DZien dobry, ja dziś nic przespałam super, ale za to obudziłam się z drapaniem w gardle. Idę plikach woda utleniona. Miłego dnia dla wszystkich.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@eklerkaa i jak pomogło coś to bombelkowanie nóg? Pocieszę Cię że mi RLS sam przeszedł jak do diety dorzuciłam Asmag i dużo pomidorów - choć nie wiem czy przeszło od samo sie czy to pomogło. Koleżanka miała do samej ciąży i przewalona sprawa . Współczuję.
Tak z ciekawości, ostatnio gadalam ze, znajomym doktorem farmacji który śmiał się ze m.in zakwaszenie i rls to choroby wymyślone przez koncerny farmaceutyczne :-) bo tak jak przy rls można magnez 500% drożej sprzedać, a ludzie kupią

Eklerka tak myślę, że może powinnaś brać tabletki na krążenie tak jak Jana tego mojego żylaka . Ja czuje poprawę
 
reklama
Tak z ciekawości, ostatnio gadalam ze, znajomym doktorem farmacji który śmiał się ze m.in zakwaszenie i rls to choroby wymyślone przez koncerny farmaceutyczne :-) bo tak jak przy rls można magnez 500% drożej sprzedać, a ludzie kupią

Eklerka tak myślę, że może powinnaś brać tabletki na krążenie tak jak Jana tego mojego żylaka . Ja czuje poprawę
Ooo właśnie ja też tak uważam, są takie tabletki dla kobiet w ciąży? To na receptę czy bez? Zapytam lekarza w czwartek mam wizytę. Dziękuję ;*
 
Do góry