reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Gęste siemie lniane - ja mielę 4 łyżeczki i zalewam w kubku gorącą wodą. Musi trochę postać, ale po wypiciu jak ręką odjął :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
Czytałam gdzieś, że siemię nie powinno być mielone, bo wytwarzają się jakieś szkodliwe związki.. Dokładnie już nie pamiętam co to było, ale ja zalewam całe i też daje radę [emoji6]
 
reklama
Czytałam gdzieś, że siemię nie powinno być mielone, bo wytwarzają się jakieś szkodliwe związki.. Dokładnie już nie pamiętam co to było, ale ja zalewam całe i też daje radę [emoji6]
też coś słyszałam o tych szkodliwych związkach ale to chyba tylko wtedy występuje jeśli zmielone siemię lniane zalejemy zimną wodą
 
U nas 20 stopni.
Jak ja pomyśle ile rzeczy jeszcze trzeba kupić dla maluszkow i jakie to będą sumy to aż głowa boli :errr:
Ale właśnie jedziemy do Ikea, może tam pare rzeczy kupię.
@Oska305 to fajnie,ze nie masz mi się już rozstępy zrobiły bardzo wcześnie na piersiach i pośladkach :frown:
No zainspirowałaś mnie też zrobiłam listę :) Trochę tego jest... Całe szczęście nam też otwierają pod koniec sierpnia Ikea w Lublinie :D Kilka mebli chce stamtąd, a do wyprawki materacyk, prześcieradła,wanienkę i ręczniki :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Czytałam gdzieś, że siemię nie powinno być mielone, bo wytwarzają się jakieś szkodliwe związki.. Dokładnie już nie pamiętam co to było, ale ja zalewam całe i też daje radę [emoji6]
Tak one są jak jest zimna woda, ale czy one szkodliwe.. na pewno nie w takich ilościach :) a przy zimnej wodzie jest więcej wartości odżywczych, ale jeśli chodzi o zgagę to najlepiej działa taki gęsty kisiel z gorącej wody :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
No zainspirowałaś mnie też zrobiłam listę :) Trochę tego jest... Całe szczęście nam też otwierają pod koniec sierpnia Ikea w Lublinie :D Kilka mebli chce stamtąd, a do wyprawki materacyk, prześcieradła,wanienkę i ręczniki :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
A gdzie dokładnie będzie Ikea? Znasz adres? Lublina za bardzo nie znam, ale gps da radę [emoji4]
 
reklama
Do góry