reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@pieszczoszka1988 ja kolki nie mam ale u mnie max 3h ruchu i padam . Niestety od 2 tyg mam problem z brzuchem. Kruszynka uciska mi wysoko pod prawe żebra i ból niesamowity pod łopatką i żebrami. Pomaga jedynie leżenie na lewym boku
Ja mam to samo z prawą pachwina. Franio sobie ją ukochal i wciska się tak zawziecie że aż boli, piecze, drętwieje i właśnie leżenie na lewym boku mi bardzo pomaga. Poza tym mam ogromne bóle pod prawą łopatką bo mam na tej wysokości krzywy kręgosłup wiec łącze się z Tobą w bólu;) Ale jak Malutki kopnie to jest najpiekniejsza nagroda dla której przetrwam wszystko :)
 
A gdzie do przedszkola? Moja chodzi do 32 i lubi.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
do 11 . To nie chodzi o to ,że ona nie lubiła tylko o to co się tam działo . Przykładowo drzemka kończyła się o 12 a ona po 13 dalej była na sali w majtkach .Później zaraziła się grzybicą którą ciężko było wyleczyć :/ ,raz zatrzasnęła się w ubikacji i podobno długo czekała za nim ktoś przyszedł po nią . Raz też dostałam piżamę do prania na dodatek to była chłopięca piżama i Laura twierdziła ,że w niej spała !! Później dałam na książkę 80zł która zginęła po paru dniach,zapłaciłam komitet a próbowali mi wmawiać ,że jest nie zapłacony ... to tylko kilka przykładów
 
do 11 . To nie chodzi o to ,że ona nie lubiła tylko o to co się tam działo . Przykładowo drzemka kończyła się o 12 a ona po 13 dalej była na sali w majtkach .Później zaraziła się grzybicą którą ciężko było wyleczyć :/ ,raz zatrzasnęła się w ubikacji i podobno długo czekała za nim ktoś przyszedł po nią . Raz też dostałam piżamę do prania na dodatek to była chłopięca piżama i Laura twierdziła ,że w niej spała !! Później dałam na książkę 80zł która zginęła po paru dniach,zapłaciłam komitet a próbowali mi wmawiać ,że jest nie zapłacony ... to tylko kilka przykładów
To u nas jest spoko, tutaj wszystkiego pilnują, bo to przedszkole dla alergików pokarmowych.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Eraja, @pieszczoszka1988 (i inne kroliczary) paczajcie
Screenshot_2017-08-20-18-40-02.png
Screenshot_2017-08-20-18-41-03.png


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-08-20-18-41-03.png
    Screenshot_2017-08-20-18-41-03.png
    118 KB · Wyświetleń: 460
  • Screenshot_2017-08-20-18-40-02.png
    Screenshot_2017-08-20-18-40-02.png
    85 KB · Wyświetleń: 468
reklama
Do góry