reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

1503216944-aaaaaa.jpeg
ja mam juz jedną mordke ale jednak ten wielki pies mi sie marzy :) w polsce przez 12 lat mialam mieszanke husky i owczarka i byl wielki i kochany. Niestety juz go nie ma. W malym wynajmowanym mieszkaniu nasz rabus jest idealny. Noe potrzebuje duzo ruchu bo to taki piesek kanapowy :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczny. Jak taka żywa maskotka[emoji7]
 
reklama
U mnie dziś tez chłodniej. W nocy była burza i w końcu jest czym oddychać. Zaliczyłam Kościół i nie wiem ile jeszcze dam radę być na mszy. Duszno mi się robi, ciężko uklęknąć...
W nocy zgaga mnie męczyła jak nigdy w życiu. Jakieś rady co z tym?
Teraz i Sara i Tobinek sie rozpychają i to każdo w swoją stronę. Brzuch robi mi się kwadratowy. To szok, że jeszcze rozstępów nie mam.
 
U nas 20 stopni.
Jak ja pomyśle ile rzeczy jeszcze trzeba kupić dla maluszkow i jakie to będą sumy to aż głowa boli :errr:
Ale właśnie jedziemy do Ikea, może tam pare rzeczy kupię.
@Oska305 to fajnie,ze nie masz mi się już rozstępy zrobiły bardzo wcześnie na piersiach i pośladkach :frown:
 
U mnie dziś tez chłodniej. W nocy była burza i w końcu jest czym oddychać. Zaliczyłam Kościół i nie wiem ile jeszcze dam radę być na mszy. Duszno mi się robi, ciężko uklęknąć...
W nocy zgaga mnie męczyła jak nigdy w życiu. Jakieś rady co z tym?
Teraz i Sara i Tobinek sie rozpychają i to każdo w swoją stronę. Brzuch robi mi się kwadratowy. To szok, że jeszcze rozstępów nie mam.
Jak przeszłam na dietę to zgaga praktycznie zniknęła
 
U nas 20 stopni.
Jak ja pomyśle ile rzeczy jeszcze trzeba kupić dla maluszkow i jakie to będą sumy to aż głowa boli :errr:
Ale właśnie jedziemy do Ikea, może tam pare rzeczy kupię.
@Oska305 to fajnie,ze nie masz mi się już rozstępy zrobiły bardzo wcześnie na piersiach i pośladkach :frown:
też o tym ciągle myślę ile kasy jeszcze pójdzie :( a tu jeszcze moja córka do przedszkola idzie i też trzeba dać na książki ,wyprawkę,kapcie i jeszcze jakieś pierdoły
 
Wróciliśmy, uffff
Wszystko zamówione, sprzęt przyjedzie 9 września i wzięliśmy na raty ;-) Super! Nowa pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka i płyta indukcyjna! Ale takie zakupy cieszą :-D
Już po obiedzie, ja zaraz zabieram się za książkę a mój Ł ogląda mecz, a Bart gra. Pogoda super bo pochmurno i pada od czasu do czasu i w końcu chłodek ;-)
 
U mnie dziś tez chłodniej. W nocy była burza i w końcu jest czym oddychać. Zaliczyłam Kościół i nie wiem ile jeszcze dam radę być na mszy. Duszno mi się robi, ciężko uklęknąć...
W nocy zgaga mnie męczyła jak nigdy w życiu. Jakieś rady co z tym?
Teraz i Sara i Tobinek sie rozpychają i to każdo w swoją stronę. Brzuch robi mi się kwadratowy. To szok, że jeszcze rozstępów nie mam.
Gęste siemie lniane - ja mielę 4 łyżeczki i zalewam w kubku gorącą wodą. Musi trochę postać, ale po wypiciu jak ręką odjął :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
Dziewczyny od kilku dni tak jakby drętwieja mi nogi w nocy jak spie na lewym boku to lewa przewracam sie to zaczyna prawa no nie sposob sie ułożyć budze sie co chwile. Co to może być? Albo co na to poradzić? Wizyte mam dopiero 29 to jeszcze kupa czasu
Mam identycznie. Tak myślę, że może dlatego, że leży mi prawa noga na lewej i jest jakiś ucisk.
 
Do góry