reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Link do: Ankieta

Dziewczyny właśnie koleżanka położna wysłała mi tą ankietę z prośbą, żebym wypełniła. Jakbyście mogły również, to byłaby duża pomoc :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Mnie nie bada na fotelu. Mierzy długość szyjki na usg przez brzuch.

Już jestem po wizycie. Wszystko dobrze. Według usg to 22tyg i 3 dni. Więc nadal trochę większy chłopak.
Ułożenie posladkowe więc mam zalecane więcej uważać na siebie i odpoczywać bo mały może niefortunnie kopnąć i przebić pęcherz plodowy. Ale bez stresu.
Serce 140 na minutę więc super.
Wszystko zdrowe i na swoim miejscu.
Ignaś waży 450g więc już prawie pol kilo [emoji3]
Łożysko na ścianie tylnej. Szyjka na 4cm.

Następne wizyta i usg za 3 tygodnie [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png

Pierwszy raz słyszę żeby dziecko mogło kopnięciem przebić pęcherz płodowy. A ułożenie płodu to się może jeszcze wiele razy zmienić do czasu porodu.

Na kiedy masz termin porodu?
 
Jenyyy ale u nas dzise duchota. Leżę plackiem i nie mam na nic siły. Jeśli chodzi o spanie to każdej nocy pobudka okolo 1-2 i nie mogę zasnąć. Masakra. A w dzień kiedy trzeba być aktywnym to bym chętnie spała.
Dziś jeszcze o 18 mamy imprezę u teściów, ma być masa ludzi a mi się taaaak nie chce tam jechać:( Pochwalę się dziełem synka:) Laurkę dla nich zrobił. Nawet kilka dni temu zerwał kwiatek i zasuszyl płatki bo wymyślił że tak będzie ładnie:) kochany. Napracowal się, a podejrzewam że oni nawet tego nie docenią. Eee, najwazniejsze że jest z siebie dumny. Wychwalilismy Go z mężem ile się dało :)
 

Załączniki

  • IMG_20170819_120016.png
    IMG_20170819_120016.png
    94,8 KB · Wyświetleń: 82
Jenyyy ale u nas dzise duchota. Leżę plackiem i nie mam na nic siły. Jeśli chodzi o spanie to każdej nocy pobudka okolo 1-2 i nie mogę zasnąć. Masakra. A w dzień kiedy trzeba być aktywnym to bym chętnie spała.
Dziś jeszcze o 18 mamy imprezę u teściów, ma być masa ludzi a mi się taaaak nie chce tam jechać:( Pochwalę się dziełem synka:) Laurkę dla nich zrobił. Nawet kilka dni temu zerwał kwiatek i zasuszyl płatki bo wymyślił że tak będzie ładnie:) kochany. Napracowal się, a podejrzewam że oni nawet tego nie docenią. Eee, najwazniejsze że jest z siebie dumny. Wychwalilismy Go z mężem ile się dało :)

Śliczna laurka:tak:
 
Pierwszy raz słyszę żeby dziecko mogło kopnięciem przebić pęcherz płodowy. A ułożenie płodu to się może jeszcze wiele razy zmienić do czasu porodu.

Na kiedy masz termin porodu?
Ja też mam pośladkowe, ale nikt mi nie mówił, że coś może przebić. Fakt, że jej ruchy są bolesne, bo kopytkami wali po wrażliwej strefie ;-)

@CarlaR, ale ten Twój synek zdolny:-) my doceniamy, a jak ktoś nie to jego strata :-)
Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry