reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Oj Biedne moje :( To ja tu bezczelnie narzekam że ciągle śpię jak Wy nie możecie. Oddałabym każdej z Was moje nadprogramowe godziny :*

@blair_90 udanych połówkowych :) Żeby wszystko było jak należy :*

@Oska305 dobrych wieści na kontroli i niech ten specjalista Cię uspokoi ze wszystkim :*

Ja dziś spałam jak dziecko. Wtuliłam dupsko w Ł i odpłynęłam w 3 min xD Sobotka dziś, więc w planach sprzątanie i cukiniowe placki. :)

Udanego dnia Wam życzę :*
U mnie też cukiniowe placki :D
 
reklama
Ja tez spie [emoji14] tylko z przerwami na siku. Chociaz do kibelka ide z zamkniętymi oczami i staram sie trafic :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Też chodze jak mumia do łazienki. Bo jak przez przypadek zobaczę światło to po spaniu ^^ I się wiertoszę jak Olo w brzuchu [emoji14]

Wcześniej sikałam nocami jak nakręcona. Teraz odstawiłam wieczorem herbatę, a ostatnią szklankę wody piję ok 21. Dzięki temu wstaję raz w nocy i raz nad ranem :) Do zniesienia ;)

A wczoraj w kinie byłam tylko RAZ w kibelku :D Jest postęp xD
 
Mieliśmy robić w czwartek, ale przesunęłam je na dziś żeby Ł mi odcisnął wodę. Ja nie mam do tego siły. Słabe gałązki, hihihi ^^ Czasem się martwię jak ja Syna dźwignę :(
Dźwigniesz dźwigniesz nic się nie martw :) My mieliśmy wczoraj mieć, ale dziadek zabrał Nadię do sali zabaw, więc uznałam że obiad o 17 to bez sensu ;) Idę wstawiać pranie bo coś się chmurzy, może chociaż jedno zdąży na polu wyschnąć.
 
My już wstaliśmy.
Idę właśnie pod prysznic i szybkie pytanie czy połówkowe robią też dopochwowo? Zastanawiam się czy muszę się depilowac [emoji23] [emoji23] [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Cześć Dziewczyny, powodzenia na wizytach.
Zasnelam przed 5, a o 6 Tobiasz się obudził. Tak, że ten teges.

Blair ja miałam tylko przez brzuch.

U mnie dzisiaj domowe burgery , ze względu na moja anemie T. Cały czas tylko u burgerach gada

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry