reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

My już po wizycie. Wszystko jest dobrze. Dziewczynka zostaje dziewczynką :) waga to aż 728 g a dziś 23t6d. Na kolejne badanie muszę już zrobić obciążenie glukozą... Ciekawe jakie będą wyniki.

Z szyjką też wszystko dobrze, więc czekamy spokojnie do kolejnej wizyty we wrześniu :)

Także jestem szczęśliwa
gratulacje ;) Duża dziewczynka już
 
reklama
My już po wizycie. Wszystko jest dobrze. Dziewczynka zostaje dziewczynką :) waga to aż 728 g a dziś 23t6d. Na kolejne badanie muszę już zrobić obciążenie glukozą... Ciekawe jakie będą wyniki.

Z szyjką też wszystko dobrze, więc czekamy spokojnie do kolejnej wizyty we wrześniu :)

Także jestem szczęśliwa
Super wieści. Gratulacje [emoji9] [emoji7]
 
Ja robię zawsze z sola a nie cukrem :D i chude skwareczki

p19uflw1nv024jhl.png
Moje chlopaki to takie slodkie dupki

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety skończyło sie poronieniem i została na oddziale. Ale nie załamała sie. Dużo rozmawiała z lekarzem i stwierdziła, ze lepiej na poczatku niż później a w ciążę jeszcze zajdzie i będzie na lekach od początku i sie uda :) podziwiam ja

p19uflw1nv024jhl.png
Ech przykre to bardzo... Silna dziewczyna. Też sobie tak to tłumaczyłam, ale swoje w samotności i tak musiałam wypłakać. Dobrze że Cię ma :*
 
Dzień dobry. Gratuluje wszystkim zdrowych dzidzi :) my wczoraj byliśmy w gościach to moje dziewczynki tak szalały w brzuszku jak nigdy i tak do nocy aż:) a tu dostały takie prezenty to się pochwale :psukienki zanim założą to trochę minie,ale takie słodkie są te kiecki :yes: nie mogę się doczekać już kiedy maluszki będą z nami.
U nas dziś zupa z soczewicy i kiełbaski z grilla :D i relax. Miłego dnia i dobrego samopoczucia .
 

Załączniki

  • IMG_3615.JPG
    IMG_3615.JPG
    127,1 KB · Wyświetleń: 109
  • IMG_3616.JPG
    IMG_3616.JPG
    122 KB · Wyświetleń: 108
reklama
powiedz mi a co bedziesz jesc np na obiad ?
jakie owoce najbardziej sa dozwolone ?
Owoce to max 300g dziennie (po 150g jednorazowo) i koniecznie nie rano i wieczorem bo wywalają mocno cukier wtedy. No i nie jemy owoców samych tj.można np z jogurtem naturalnym, albo jesz owoc i do tego kanapkę.
Na obiad dziś indyk gotowany i brokuły na parze.
 
Do góry