reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@DigitalGirl Super wiadomości ;)Fajnie,że udało Wam się tak z tym lekarzem.A co do cukrzycy-dasz radę !
@doublemummy Bardzo dzielna dziewczyna z Twojej koleżanki.Wiem,że ja bym na pewno ryczała.
@MagMag Duża dziewczyna już !Ale ten czas leci... ;)

Biorę się za sprzątanie bo jutro do teściowej przyjeżdżają goście i na pewno przyjdą też do nas z racji,że się przeprowadziliśmy na swoje i będą chcieli zobaczyć jak się urządziliśmy.Po wizycie u fryzjera jestem zadowolona-ciekawe co mój mąż na to hehe ;)
 
reklama
Dziewczyny wyszło mi na ostatnich badaniach, że mam bardzo niski poziom żelaza i za chwile dostanę jakieś leki. Jestem osobą, która leki bierze tylko w podbramkowych sytuacjach, więc chciała bym podnieść to żelazo odpowiednim jedzeniem. Poradzcie co najlepiej jeść? Wiem że buraki, szpinak, wołowinę, suszone pomidory ... i co jeszcze?
 
Ale jaja, byłam dziś trochę na mieście, jest mega gorąco, miałam kiecke i ... obtarlam spbie wewnętrzne strony ud, tu zaraz pod ciposzką, masakra. Umieram, a jutro mamy wesele. Pierwszy raz w życiu takie coś mi się przytrafiło, nawet nie miałam pojęcia że takie rzeczy się dzieją....Zna to któraś z Was dziewczynki? Helppppp
 
Dzień dobry. Gratuluje wszystkim zdrowych dzidzi :) my wczoraj byliśmy w gościach to moje dziewczynki tak szalały w brzuszku jak nigdy i tak do nocy aż:) a tu dostały takie prezenty to się pochwale :psukienki zanim założą to trochę minie,ale takie słodkie są te kiecki :yes: nie mogę się doczekać już kiedy maluszki będą z nami.
U nas dziś zupa z soczewicy i kiełbaski z grilla :D i relax. Miłego dnia i dobrego samopoczucia .
Przecudneeeee ciuszki
 
@DigitalGirl Super wiadomości ;)Fajnie,że udało Wam się tak z tym lekarzem.A co do cukrzycy-dasz radę !
@doublemummy Bardzo dzielna dziewczyna z Twojej koleżanki.Wiem,że ja bym na pewno ryczała.
@MagMag Duża dziewczyna już !Ale ten czas leci... ;)

Biorę się za sprzątanie bo jutro do teściowej przyjeżdżają goście i na pewno przyjdą też do nas z racji,że się przeprowadziliśmy na swoje i będą chcieli zobaczyć jak się urządziliśmy.Po wizycie u fryzjera jestem zadowolona-ciekawe co mój mąż na to hehe ;)
A co zrobiłaś z wloskami? Pochwal się:)
 
Niestety skończyło sie poronieniem i została na oddziale. Ale nie załamała sie. Dużo rozmawiała z lekarzem i stwierdziła, ze lepiej na poczatku niż później a w ciążę jeszcze zajdzie i będzie na lekach od początku i sie uda :) podziwiam ja

p19uflw1nv024jhl.png
Współczuję, biedna... ;(
 
reklama
Do góry