reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Rany a ja dorwałam karmelową milkę z lodówki! Nie mogłam się powstrzymać przed jedzeniem xD Koszmar :D Zimna, słodka i dupa rośnie ^^ Hihihi Ja teraz zaczęłam bardzo szybko tyć. Jem mniej, a tu tygodniowo od 0.7 do 1 kg na plusie o_O Mam nadzieję że ze mną jest w porządku i to przez mojego Grubaska w brzuchu [emoji14] Dziś dopiero wtorek a upały mają dręczyć do piątku czy tam soboty o_O Będziemy wymordowane...
 
reklama
Ja 2,2 na plusie.TOPIE SIĘ !!!! na dodatek dostałam po tym zje...nym lodzie biegunki
Szukaj pozytywów jak Cię dzisiaj pogoni to jutro będzie tylko +1 [emoji23] my dziś w nocy jedziemy nad morze, mam mega stresa przed drogą, a w dodatku nie mam jeszcze nawet jednej pary majtek spakowanej no nic kompletnie przed chwilą robiłam ostatnie pranie dopiero. :-D

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
włosy przycięte ? :-D:-D
pregnant-mother-problems-comics-illustrations-kos-og-kaos-40__605.jpg
 

Załączniki

  • pregnant-mother-problems-comics-illustrations-kos-og-kaos-40__605.jpg
    pregnant-mother-problems-comics-illustrations-kos-og-kaos-40__605.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 287
Z jakiego powodu te dokładniejsze badania? Napisz coś więcej. Wiem że to stres , ale nie martw się napewno wszystko będzie dobrze.
Gratuluję córci.
 
reklama
Do góry