reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny
Życzę udanych wizyt
Ja po wczorajszej wizycie boje się o małą okazało się że pępowina jest dwunaczyniowa ale lekarka kazała się tym nie przejmować tylko powiedziała że teraz będę miała częściej wizyty u gina i podgląd a że ja musiałam wiedzieć dokładnie co to jest to wujka google poczytała i się zaczynam bać bo to jakaś wada jest no nic pójdę do gina to może on cos więcej mi powie a dodam że mała wyprzedza teraz datę porodu o 2 tyg i niby teraz termin wypada mi na 30 Listopada i mała wazy 450g ale wszystko z nią wczoraj było ok tylko ta pępowina ok znikam na jakieś zakupy jak będę miała trochę czasu to wstawię potem zdjęcia
Gratuluję kochana. Jesteś pod opieką więc na pewno wszystko będzie w porządku! Ściskamy!! :-)
 
reklama
Ja już jestem po wizycie. Ludzik waży 261g ( dziś jest 18+5) i nadal jest chlopcem[emoji846] Już nie pamiętam kto się martwił torbielami splotu naczyniowego - nasz maluch też to ma, ale lekarz (świetny specjalista od usg) powiedział że to jest absolutnie fizjologia do 24 t.c. Ze był na jakimś sympozjum ostatnio i wręcz mówili, że to normalna faza rozwoju tak jak np przepuklina pępowinowa przed 11 t.c. więc jestem spokojna. Za 2 tyg będę mieć usg połówkowe. Jeśli chodzi o twardnienia brzucha to też nic złego (szyjka dluga i zamknięta), ale mam 2 razy dziennie brać magnez i trochę odpoczywać w ciągu dnia. To tyle wieści [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Cudne wieści! Mój Jasio ma torbiel, więc uspokoiłas mnie jeszcze bardziej :-) oby szybko się to powchlanialo :-)
 
@Maglik Powodzenia na wizycie ;)
@misianka To ja też mam taki termin z USG z 6.12 na 30.11.Zobaczysz będzie dobrze. Będzie podglądali małą i na bieżąco patrzyli co u niej.Trzymam kciuki

Ja dzisiaj nie spalam pół nocy.Obudził mnie o 1 niesamowity ból w brzuchu a jak tylko się ruszyłam to bolało bardziej.Ani wstać ani nic.Tak jakby mi ktoś od środka wszystko ściskał i puszczał.Któraś z Was tak miała?Co to może być?Zaczynam się martwić i czekam żeby tylko mały się odezwał bo inaczej zwariuje.A jeszcze dzisiaj mamy gości a ja padam na twarz.Dopiero nad razem zasnęłam :(

Kochana najlepiej zrobić sobie dzień odpoczynku i zobacz czy sytuacja się powtórzy. Bo to pewnie borykają y Mikołaj i zmęczone miesnie. Odpoczywajcie :*
 
Mi Jasiek też dał w nocy popalić.....tak się wiercil że brzuch mnie rozbolal i zaczął twardniec.... Pomogła nospa i ciepła kąpiel w wannie... Ale dalej brykal, cudem usunęłam. Teraz też się rozskakal po obiadku aż mi w pęcherz się wwierca.... Staram się dzielnie leżeć, ale momentami mam wrażenie że od leżenia czuje większy dyskomfort.
 
Hej dziewczyny;) nie mam nawet czasu was czytać a tym bardziej odezwać się;) mąż w domu i tak leci;) dziś gill rodzinny a po niedzieli zabieramy się za ogarnianie pokoju malowanie itp ;) komode dla małej kupiliśmy i teraz czekamy na łóżeczko;) nadrobie was jak znajdę chwilkę;) uciekam ;) paa

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Życzę udanych wizyt
Ja po wczorajszej wizycie boje się o małą okazało się że pępowina jest dwunaczyniowa ale lekarka kazała się tym nie przejmować tylko powiedziała że teraz będę miała częściej wizyty u gina i podgląd a że ja musiałam wiedzieć dokładnie co to jest to wujka google poczytała i się zaczynam bać bo to jakaś wada jest no nic pójdę do gina to może on cos więcej mi powie a dodam że mała wyprzedza teraz datę porodu o 2 tyg i niby teraz termin wypada mi na 30 Listopada i mała wazy 450g ale wszystko z nią wczoraj było ok tylko ta pępowina ok znikam na jakieś zakupy jak będę miała trochę czasu to wstawię potem zdjęcia
Mój chrześniak też miał dwunaczyniowa i urodził się zdrowy jak ryba [emoji4] będziesz pod kontrolą lekarza i na pewno wszystko będzie dobrze [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
gratuluje udanych wizyt :)
Moje wyzwanie na dziś :
gallery_1447344561_991715.jpg
 

Załączniki

  • gallery_1447344561_991715.jpg
    gallery_1447344561_991715.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 415
Cześć dziewczyny. Trochę zabiegana byłam dlatego się nie odzywałam. Dzisiaj porobiłam trochę zakupów dla siebie. Sukieneczka, buty, narzutka :D takze humor mam dobry heh.
Od 3 dni czuję ruchy ( przynajmniej mam taką nadzieję). W końcu :)
Czy was też łapią takie straszne skjrcze w nocy? Dzisiaj chyba z 5 razy wstawałam,tak mnie w nogach łapało.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Trochę zabiegana byłam dlatego się nie odzywałam. Dzisiaj porobiłam trochę zakupów dla siebie. Sukieneczka, buty, narzutka :D takze humor mam dobry heh.
Od 3 dni czuję ruchy ( przynajmniej mam taką nadzieję). W końcu :)
Czy was też łapią takie straszne skjrcze w nocy? Dzisiaj chyba z 5 razy wstawałam,tak mnie w nogach łapało.
Pozdrawiam :)
Na skurcze musisz magnez zacząć brać

Ja może jutro na zakupy się wybiorę. Może koszulki jakieś upoluje :-) chyba że znowu wrócę w nastroju że dla słonic nic nie ma , a wszystko źle leży [emoji6]
 
Do góry