reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Kochana jestem [emoji4] wyszłam wczoraj do tego domu koło 10, ale wróciłam szybko się umyłam zjadłam coś bo w szpitalu schudłam 2 kg, więc jestem już znowu 4 na minusie. Pojechałam do rodzinnego i w poniedziałek założą mi holtera ciśnieniowego. Mam brać luteine dowcipnie 2*2, dopegyt 3*1, duphaston 1*1, magnez 2*1. Odkąd jestem w domu nie poleciała ze mnie ani kropelka. Za to ciągle śpię bo dla mnie ciśnie 100/60-111/68 to prawie jakbym umierała [emoji4] życzę powodzenia wszystkim wizytujacym, a Tobie już kiedyś pisałam, że jesteś niesamowicie dzielną kobietą :-) [emoji9]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny. ...ja jeszcze nie czuje ruchów chyba....a nie mogę się juz tego uczucia doczekac:) w poprzedniej ciąży córeczka miała też szybko i często czkawke w brzuchu :) to takie słodkie uczucie :)
 
Najbardziej co mnie też przeraza po porodzie to karmienie....co ja się kobietki namęczylam....dosyć ze mała nie radziła sobie z sutkami- miałam małe to potem krwawily i miałam co chwile zastój zapalenie....mimo że odciagalam dzień i noc laktatorem....doszło do tego z3 zrobił m8 się ropien i w nocy jechałam do szpitala żeby mi to przekłuli i wyczysvili :/
 
Dziecko polozylam i moge wreszcie cos zjesc, dziesiaj na kolacje bulka zapiepakana z serem. Na bob juz patrzec nie moge, kupilam.ostatnio duze opakowanie i zjadlam polowe, a druga czesc juz 3 dzien w lodowce lezy, zaraz bede musiala wyrzucic bo juz brzydki jest. Za to dalej kocham owoce, wlasnie sobie uswiadomilam, ze jak bede miala znowu cukrzyce ciazowa to sie zaplacze bez owocow, z Franiem tak nie mialam:(.
Maja to masz teraz relaks:) ja zaraz kładę moją tez :) biedna miałaś cukrzycę w poprzedniej ciąży?
 
@maja1987 ja też kocham owoce, ale za każdym razem mam po nich okrutną zgagę i męczę się całą noc potem [emoji52].. Dziś znowu kupiłam kilo nektarynek [emoji16]. Zabiorę się za nie w sobotę rano (niech trochę zmiękną [emoji6]) to może jakoś dzień na zgadze przeżyje [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@iwilleatyou kochana ja też obok olawy :)))))może się spotkamy w olawie póki tu jesteś ? W olawie jest pyszna burgerownia momo :) no i maks z Frankiem mógłby się pobawić
 
Do góry