reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Właśnie był obchód. I co? I dokładnie nic nie wiem. Lekarz poszedł po moje wyniki do pielęgniarek i tyle ich widziałam.

Zarówno mój lekarz z którym od rana byłam w kontakcie, jak i lekarz na IP mówili mi, że objawy dość nietypowe i że muszą sprawdzić czy mogę bezpiecznie wrócić do domu. A ja po środkach przeciwbólowych dozylnych w końcu mogę się choćby na bok przekręcić. Dziwna sprawa..

A tak przy okazji. Na usg tu w szpitalu..pytam lekarkę czy z dzieckiem ok.. A ona na to, że wszystko super i czy wiem już, że będzie dziewczynka! Czekałam do wtorku na połowkowe aby lekarz potwierdził, a tu z zaskoczenia taka nowina.
 
reklama
Gratuluję księżniczki :) tak to jest z lekarzami. No trochę dziwne takie bóle

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gie_er o matko! Czyli to naprawdę była czkawka, tamto co czytałam było z 2003 i pisało że dziecko w tym tyg ma 14 cm.. Taaa... Napewno. Co to masz za aplikację? Zgram sobie

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
Aplikacja asystent ciążowy [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak ostatnio dostałam grzybki po luteinie to mi lekarka zmieniła na duphaston, a teraz nie plamie, ale jak lutka się rozpuściła i wypłynęła to takie brzydkie to było brązowo różowe i zastanawiam się czy mogę zamiast tej litki brać duphaston? nie chce się znowu stresować że coś tam się dzieje, wizytę mam w środę, babeczka jest za granicą na wakacjach.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś wylądowałam w szpitalu. Wczoraj czułam jakby kolkę w boku, a już rano nie mogłam się poruszyć. Ból w lewym boku, tak silny, że nie mogłam podnieść nogi, obrócić się czy wstać. Po usg nic tam nie wyszło.. Zostawili mnie więc na bardziej szczegółowe badania. Ani to rwa, ani nerki. Szukają przyczyny..
A mi aż słabo, że będę tu musiała spędzić noc.

Na szczęście z dzieciaczkiem ok.

Echh
Ja miałam taki ból, ale bardziej z tyłu. Poleżałam 5 dni w szpitalu tylko na urosepcie, a i tak nie wybadali co i jak. I ten ból co jakiś czas wraca, gdy za dużo porobię. Pomaga leżenie na boku, paracetamol i czopki rozkurczowe. Prawdopodobnie to Maluchy się rozpychają i uciskają gdzieś. Mam nadzieję, że i u Ciebie to nie będzie nic poważnego.
 
Witaj @Karolina271 [emoji6].

Ja właśnie zjadłam gotowaną kukurydzę i zabieram się za bób [emoji16]. Dziś warzywnie [emoji6]. Wyjątkowo bez mięsa, ale po prostu zapomniałam sobie coś kupić na obiad [emoji23] i dojadam to co mam w lodówce [emoji16].
Grill mi się marzy [emoji7] umówiliśmy się z sąsiadami, że w ostatnią sobotę miesiąca robimy wspólnego integracyjnego grilla [emoji6] mieszkamy już po półtora roku, a nie wszyscy się jeszcze znamy [emoji6] i mamy kilka organizacyjnych kwestii do obgadania [emoji6]. Jak pogoda nie dopisze to chyba się zapłaczę tak mi się tego grilla już chcę [emoji6].

@MagMag mam nadzieję, że szybko Cię zdiagnozują. I coś na ten ból poradzą byś mogła wrócić do domu.
I gratuluję córki [emoji16]! Coraz więcej się pojawia tutaj dziewczynek [emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za natchnienie - zrobiłam koktajl truskawkowy a jutro na śniadanie chyba będą nalesniki [emoji2]
Magmag trzymaj się ciepło, miejmy nadzieję że szybko ustala przyczynę i Cie wypuszcza.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Oska305 właśnie pamiętam dokładnie wasz przypadek. I starałam się spokojnie do tego podejść.

Teraz zostało mi czekać na opinię lekarzy po zapoznaniu się z wynikami. Nie pojechalabym pewnie na IP gdyby nie ta niepewność z tyłu głowy, że nie darowalabym sobie gdyby to okazało się coś poważnego. Mój lekarz zawsze mi powtarza, że lepiej sprawdzić bo teraz odpowiadamy nie tylko za swoje życie
 
Do góry