reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny, ale macie tempo, po kilku godzinach nieobecności już tyle do czytania :)
Ja dziś się zastanawiam co by tu zrobić do jedzenia, bo chce mi się coś tylko nie wiem co:/
Milo mi też się czasem coś takiego zdarza i lekarz mówił,że tak może być.
Placki ziemniaczane? Albo naleśniki??? ;)

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
 
Do mnie zaraz przyjezdzaja "śffffagry" i robimy grilla. Ja w tej ciąży jestem "mięsny jeż"także już czekam na tą kiełbaskę z niecierpliwością :)
 
Ja właśnie coś mięsa nie mogę i wędliny mi zbrzydly, a wolę maczne jedzenie

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś wylądowałam w szpitalu. Wczoraj czułam jakby kolkę w boku, a już rano nie mogłam się poruszyć. Ból w lewym boku, tak silny, że nie mogłam podnieść nogi, obrócić się czy wstać. Po usg nic tam nie wyszło.. Zostawili mnie więc na bardziej szczegółowe badania. Ani to rwa, ani nerki. Szukają przyczyny..
A mi aż słabo, że będę tu musiała spędzić noc.

Na szczęście z dzieciaczkiem ok.

Echh
 
A ja dziś wylądowałam w szpitalu. Wczoraj czułam jakby kolkę w boku, a już rano nie mogłam się poruszyć. Ból w lewym boku, tak silny, że nie mogłam podnieść nogi, obrócić się czy wstać. Po usg nic tam nie wyszło.. Zostawili mnie więc na bardziej szczegółowe badania. Ani to rwa, ani nerki. Szukają przyczyny..
A mi aż słabo, że będę tu musiała spędzić noc.

Na szczęście z dzieciaczkiem ok.

Echh
Uuu kurcze to nie dobrze, niech zrobią ci badania i ustala co to.! Dawaj nam znać! Kciuki

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
 
reklama
Najważniejsze, że z maluszkiem ok. Ja miałam tak silne bóle pachwin i spojenie lonowego, ale zanim doszli do tego to minęło trochę czasu i też nie mogłam nawet się ruszyć w pierwszej ciąży. Teraz tak nie mam, ale boję się powtórki. Daj znać co tam mówią :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry