reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mikado dziekuje:*
Jak to?Co sie dzieje?Matko..a cos mowil wczoraj?krwiaka mialas jakiegos?!:(cholera..
Chucherko gratuluje synka:)
Ankuś to super wiesci ze u psiaka to nie kregoslup i da sie Go wyleczyc i bedzie smigal;*jupi!!!Bardzo sie ciesze!
Maja gratuluje syna:):*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, trzymajcie kciuki, jestem w drodze do szpitala, leci ze mnie dużo żywej świeżej krwi... Normalnie jak małemu coś będzie to nie przeżyje a jeśli przeżyje to nie ręczę za siebie co zrobię lekarzowi za wczorajszą wizytę...
O matko!!!!!!!!!!!!!!!

......:::::::::17t. i 2d::::::::.........
 
Mikado dziekuje:*
Jak to?Co sie dzieje?Matko..a cos mowil wczoraj?krwiaka mialas jakiegos?!:(cholera..
Chucherko gratuluje synka:)
Ankuś to super wiesci ze u psiaka to nie kregoslup i da sie Go wyleczyc i bedzie smigal;*jupi!!!Bardzo sie ciesze!
Maja gratuluje syna:):*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj była na wizycie i lekarz bardzo nie ładnie ja potraktował, głupie teksty jej posyłal, nie zbadał jej, a o usg nie mówić nawet . !!.......

......:::::::::17t. i 2d::::::::.........
 
reklama
Dziewczyny, trzymajcie kciuki, jestem w drodze do szpitala, leci ze mnie dużo żywej świeżej krwi... Normalnie jak małemu coś będzie to nie przeżyje a jeśli przeżyje to nie ręczę za siebie co zrobię lekarzowi za wczorajszą wizytę...
Słońce trzymaj się. Musi być dobrze. Trzymam kciuki za Twoje Maleństwo
 
Do góry